Prodavač/ka

NÁPLŇ PRÁCE: Máš v krvi prodej s tím nejlepším zákaznickým servisem? Nebojíš se každodenní výzvy v podobě flexibility v oblasti maloobchodu a skladu? Jsi týmový parťák? Není ti cizí prodejní plocha? Jestli jsi na stejné vlně, hledáme právě TEBE! Jako prodavač/ka v naší firmě se budeš podílet na: aktivním zákaznickém servisu na prodejně a práci na pokladně, přejímkách zboží, jeho zaskladňování a pravidelném doplňování na prodejnu, vychystávání a kontrole zákaznických objednávek pro naše zákazníky, na přejímkách od dodavatelů a následném zaskladnění zboží, budeš pracovat na prodejní ploše, ale i ve skladových prostorech POŽADAVKY: Neváhej a ozvi se, pokud jsi: parťák do nepohody, máš chuť se rozvíjet, jsi flexibilní a zodpovědný, máš zkušenosti jako prodavač/ka a nebo velké odhodlání a rád se učíš novým věcem, nebojíš se ani paleťáku, VZV a další manipulační techniky (na vše tě zaškolíme, samozřejmě na náklady firmy) NABÍZÍME: k nástupnímu platu měsíční/roční prémie dle jasně stanovených kritérií, smlouvu na dobu určitou na půl roku s tříměsíční zkušební lhůtou a následné možnosti na dobu neurčitou, občerstvení na pracovišti, zaměstnaneckou slevu na nákup zboží, zázemí rodinné firmy, zdarma fitness centrum a solárium pro zaměstnance přímo v naší firmě, po třech letech každý rok týdenní dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu ZDARMA.Termín nástupu: 1.3.2022. KONTAKT: SVÉ STRUKTUROVANÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NEJLÉPE S MOTIVAČNÍM DOPISEM DO 28.1.22 na uvedený e-mail. Do předmětu emailu uvádějte: "hlásím se na pozici prodavač".

Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Kozák Svitavy s.r.o.
Obor: Obchod
Profese: Prodavač, prodejce
Vzdělání: SOU bez maturity
Pracovní poměr: Plný úvazek
Plat: 26000 Kč
Město: Svitavy
Ulice: Pivovarská
Kraj: Pardubický
Okres: Svitavy

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG