Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení PŘÍPRAVA A PRODEJ BALKÁNSKÝCH SPECIALIT A BALKÁNSKÉ ZMRZLINY, VČ. ŽONGLOVÁNÍ SE ZMRZLINOU (ZamK). Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12000 Kč, max. 15000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. A02 (ZamK) pracoviště - Frýdlant nad Ostravicí + Ostrava vyučení v oboru cukrář, pekař, znalost balkánských receptur a min. 3 roky praxe v přípravě balkánských specialist (např. balkánský burek), 1 rok praxe v přípravě balkánské zmrzliny a min. 1 rok praxe v dovednosti žonglování se zmrzlinou Kontakt - telefonicky - v odpoledních hodinách (od 18 hod.). Vhodné pro cizince. Pracoviště: Ahmet Efendiler - prac. Frýdlant nad Ostravicí + Ostrava, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek, . Informace: AhmetEfendiler, +420 777 938 545. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek, poslední změna: 2017-05-22T09:06:11.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: PŘÍPRAVA A PRODEJ BALKÁNSKÝCH SPECIALIT A BALKÁNSKÉ ZMRZLINY, VČ
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce ve Frýdku-Místku
Mzdové rozpětí od: 12000
Mzdové rozpětí do: 15000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: A02 (ZamK) pracoviště - Frýdlant nad Ostravicí + Ostrava vyučení v oboru cukrář, pekař, znalost balkánských receptur a min. 3 roky praxe v přípravě balkánských specialist (např. balkánský burek), 1 rok praxe v přípravě balkánské zmrzliny a min. 1 rok...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Ahmet Efendiler
Obec: Frýdek-Místek
Kontaktní osoba: AhmetEfendiler
Kontaktní telefon: +420 777 938 545
Kraj: Moravskoslezský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.