Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Pointer
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Jack je 11 letý kříženec ohaře. K nám do útulku se dostal poté, co majitelka uznala, že péči o něho již nezvládá. Jedná se o stejné majitele, kteří k nám umístili i pejska Rendyho - https://www.facebook.com/PsiDobris/photos/?tab=album&album_id=950223908434252 . Jackův případ byl řešen Krajskou veterinární správou a policií ČR, kdy ani jedna instituce neshledala, že by došlo k porušení zákona... Na veterináře, který toto šetření provedl jsme se rozhodli podat stížnost. Jack měl kdysi prodělat otravu nespecifickou látkou - k veterináři ho majitelé na vyšetření nevzali. Bylo nám řečeno, že Jack určitě nepřibere. V naší péči je od 16.8.2016, za tu dobu přibral již 5kg a dále přibírá. Jack je velmi milý pes, je zvyklý na děti, nemá problém ani s většinou ostatních psů. Nedoporučujeme ho ke kočkám. Je to sice již starší pejsek, ale neustále plný života. Zaslouží si najít majitele, kteří ho budou rozmazlovat.. Byl by vhodný k rodinnému domku se zahradou s přístupem dovnitř, je velmi čistotný, na vodítku chodí hezky - netahá.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle domluvy
Úterý:dle domluvy
Středa:dle domluvy
Čtvrtek:dle domluvy
Pátek:dle domluvy
Sobota:dle domluvy
Neděle:dle domluvy

Otevřít mapu v novém okně

Záchytné kotce Městské policie Dobříš se nacházejí v areálu MFK - V Lipkách 1021. Max. kapacita zařízení je 6 psů. Psi mohou být adoptováni pouze v ČR, adopce do zahraničí nejsou možné. Po dohodě s ošetřovatelkami je možné domluvit se na venčení pejsků nebo se můžete přijít pouze podívat / pomazlit, případně si vyhlédnutého psa vzít nezávazně na procházku a rozhodnout se, zda ho adoptujete nebo ne.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: V Lipkách 1021 26301 Dobříš - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám