Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Osmiletá zlomená fenečka, která skončila u nás v útulku. Zemřela ji panička. Sára je střední fenečka, celý život je zvyklá být v bytě se starší paní, je klidná, umí sedni, chodit na vodítku. Vychází se všemi psy i kočkami. Bude milovat jednoho člověka, ke kterému rychle přilne. K cizím není moc důvěřivá.Potřebuje svého páníčka sama pro sebe, proto není vhodná k dětem. Sára je zvyklá na klidné bydlení, proto bude nejlepší kamarádkou ke starším lidem ideálně důchodového věku. Nehodí se tedy k malým dětem.. Doma se umí chovat, má hygienické návyky a nemá žádné destruktivní sklony. Sára je plně vakcinovaná a do nového domova půjde kastrovaná. Adopční poplatek 500, - Kč. Adresa: Kozly 35 Česká Lípa Kontakt do útulku 736271294.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9-16h
Úterý:9-16h
Středa:9-16h
Čtvrtek:9-16h
Pátek:9-16h
Sobota:po domluvě
Neděle:po domluvě

Otevřít mapu v novém okně

Adresa: Kozly 47001 Kozly u české Lípy - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám