Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

" Ahoj lidičky, Teddy, neboli Tadeáš, jméno mé a bude mi kolem 3 - 4 let. Přijel jsem hledat štěstí a lásku nových páníčků, dost bylo pendlování sem a tam. Já toužím bydlet nastálo a hlavně milován a stejně tak budu i já věrně vhlížet k vám. Prošel jsem si útulkem, pak nevhodnou rodinkou, tak konečně snad teď mám šanci a naději na ty nej majitele, kteří mě neopustí nikdy víc. Jsem hodný a veselý kluk, doma vzorňák na jedničku, v posteli vám hřeju záda, pod stolem číhám na drobečky a u televize spokojeně vrním, když mě drbete. Venku zvládám vodítko, jsem přiměřeně aktivní, fenečky jsou kámošky a psí kluky si musím nejdřív očuchat a zjistit, jestli budem kamarádi. Jsem 7 kilové zlatíčko s vysportovaným tělem a velkým dobrým srdíčkem. Hledám rodinku pohodovou mladší nebo starší, ale hlavně laskavou, též vychovávající a důslednější, přece jen jsem zažil hodně zklamání a stěhování a tak když mám někoho rád, chráním si ho a nechci ho ztratit. Doma nic neničím, jsem čistotný a čekám, až se se mnou přijedete seznámit a hlavně, až se do mě zamilujete, Váš Teddy" Teddýsek je maličký pinčí krasavec se skvělou figurou, aktivní a veselý, mazlivý kluk. Jeho minulost neznáme, ale víme, že moc touží po své spřízněné duši, která ho neopustí a bude ho milovat i učit nové dovednosti. Povahu má mírnou a mazlivou, k lidem je přátelský a děti má moc rád. Nicméně s dětmi má tendence vytvořit pouto a na ostatní pak může žárlit. Proto bychom ho raději viděli u rodiny bez malých dětí nebo s rodiči, které toto umí korigovat. Je to víceméně bezproblémový pejsek, který hledá stabilní zázemí a jistotu svých páníčků. V dočasce je s fenou i pejskem a s nimi vychází bez problémů. Může bydlet s psím kamarádem, ale i jako jedináček, neboť lidi jsou pro něj podstatnější. Doma o samotě zvládá, bydlet může v bytě nebo domku se zahradou. Malé rezavé zlatíčko je v dočasce v Praze, Dočasky De De z.s. Tadeáš je odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Navštívit Teddyho můžete po dohodě s dočaskářkou Šárka Pechová na tel : 730 677 596 nebo pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz , 602 259 705 Za krásné fotečky děkujeme Kája Hájků

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám