Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Robin je cca 2 letý , 7 kilový mini chlapeček .Zatím se jeví jako pohodový kluk . S lidmi , ani s pejsky nemá problém. , Je to takový malý , srandovní  Napoleonek . Určitě má v předcích jack russela , ale zatím nedělá moc čest svému roku .:-))))) aneb není žádná poletucha a skokánek . Prostě zatím normílně akční klučík jeho věku . Je kastrovaný , takže může mít doma i psí kamarádku . Bude skvělý parťák pro mladší i starší , na výlety i lenošení . Stále stejně , ,skladný " :-))) , pohodlně do náruče ...všude , kde budou lidští kamarádi . info : docasnapece@centrum.cz , 777292650 příp sms

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:11-20
Úterý:11-14
Středa:16-20
Čtvrtek:11-14
Pátek:11-20
Sobota:12-20
Neděle:12-20

Otevřít mapu v novém okně

Dočasná domácí péče pro štěňata , fenky se štěňaty i ty ostatní -) . Naděje pro opuštěná stvoření , kteří za svůj osud nikdy nemohou .Začalo to zhruba na konci roku 2012 , kdy jsem si nadělila pod stromeček fenku z útulku , pak mi volala známá jestli bych nevzala domů 2 opuštěná štěňátka :-)..a pak už to šlo , tak nějak samo stále přicházela . Starám se třetím rokem o nechtěná štěňata , někdy s maminkami , někdy bez nich. Ale dočasnou péčí projdou i odrostlí pejsci a někdy pro změnu i dědulové :-) . přichází vyděšené maminy i s jen několikadenními štěňaty , mimina odtržená od mámy ve 3-4 týdnech , odrostlá štěňata , která si vyprodukovali nezodpovědní majitelé a pak se jich nemilosrdně zbavili . A také pejskové roční , které nikdo nesocializoval, vyrostli zapomenuti někde v koutě zahrady nebo za domem . Neznají nic ,bojí se lidí , psů, zvuků... Co vlastně obnáší dočasná domácí péče? Prostě vše , co by klasický útulek malému nemohl poskytnout . Jsou jako doma .Chodí na prochajdy , socializují se , dostávají pamlsky , pokud jsou starší , učí se správný psí život , se vším všudy , co k tomu patří :-) , včetně mazlenda :-) . U některých , odrostlejších je socializace dlouhodobý proces .Při příjmu jsou všichni veterinárně prohlídnuti , pokud je vše v pořádku ,tak se odčervují , očkují , čipují .Pokud je jakýkoli zdravotní problém , řeším ho tak , aby prckové i mámy po porodech odcházeli domů v dobré kondici . Pokud se jedná o nějaké trvalé postižení , je budoucí páníček informován o nemoci, léčbě, o nutnosti podávání léků, ale také o psychickém stavu .Domovy se snažíme vybírat tak, aby zvíře i člověk byli schopni žít v dlouhodobé harmonii a radosti .
Adresa: Gutova 10/66 10000 Praha 10 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám