Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Haky se zatím jeví jako absolutní pohodář a srandička :-))) . Je vstřícný k lidem i pejskům . Asi chtěl být lovecký pes , ale nedorostly mu nožky :-))) , prostě to taťka nebo mamka někde pokazili . Není žádný jezevčík , spíš výškou nožek , bígl .Prostě není zrovna antilpa , ale taky ne trpaslíček :-))) . Je mu kolem dvou let , takže má stále ještě celý báječný život před sebou . V současné chvíli váží 18 kilo , ale pravdou je , že se na něm podepsal nedostatek pohybu a nějaké ty houstičky a knedlíčky . Pokud začně chodit na pravidelné prochajdy a bude mít kvalitní stravu , bude mít tak 15 kilo , ideální váhy . On teda jídlo opravdu miluje , ale ještě víc bude milovat svoji rodinku . Je kastrovaný , takže může mít doma i nějakou tu psí manželku . Parťák pro mladé , starší i odrostl= děti . Info: docasnapece@centrum.cz , 777292650 příp sms

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:11-20
Úterý:11-14
Středa:16-20
Čtvrtek:11-14
Pátek:11-20
Sobota:12-20
Neděle:12-20

Otevřít mapu v novém okně

Dočasná domácí péče pro štěňata , fenky se štěňaty i ty ostatní -) . Naděje pro opuštěná stvoření , kteří za svůj osud nikdy nemohou .Začalo to zhruba na konci roku 2012 , kdy jsem si nadělila pod stromeček fenku z útulku , pak mi volala známá jestli bych nevzala domů 2 opuštěná štěňátka :-)..a pak už to šlo , tak nějak samo stále přicházela . Starám se třetím rokem o nechtěná štěňata , někdy s maminkami , někdy bez nich. Ale dočasnou péčí projdou i odrostlí pejsci a někdy pro změnu i dědulové :-) . přichází vyděšené maminy i s jen několikadenními štěňaty , mimina odtržená od mámy ve 3-4 týdnech , odrostlá štěňata , která si vyprodukovali nezodpovědní majitelé a pak se jich nemilosrdně zbavili . A také pejskové roční , které nikdo nesocializoval, vyrostli zapomenuti někde v koutě zahrady nebo za domem . Neznají nic ,bojí se lidí , psů, zvuků... Co vlastně obnáší dočasná domácí péče? Prostě vše , co by klasický útulek malému nemohl poskytnout . Jsou jako doma .Chodí na prochajdy , socializují se , dostávají pamlsky , pokud jsou starší , učí se správný psí život , se vším všudy , co k tomu patří :-) , včetně mazlenda :-) . U některých , odrostlejších je socializace dlouhodobý proces .Při příjmu jsou všichni veterinárně prohlídnuti , pokud je vše v pořádku ,tak se odčervují , očkují , čipují .Pokud je jakýkoli zdravotní problém , řeším ho tak , aby prckové i mámy po porodech odcházeli domů v dobré kondici . Pokud se jedná o nějaké trvalé postižení , je budoucí páníček informován o nemoci, léčbě, o nutnosti podávání léků, ale také o psychickém stavu .Domovy se snažíme vybírat tak, aby zvíře i člověk byli schopni žít v dlouhodobé harmonii a radosti .
Adresa: Gutova 10/66 10000 Praha 10 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám