Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ano
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Sally, přibližně tříletá kříženka pravděpodobně nějakého teriéra, má ve svém životě samou smůlu. Nejprve ji vlastnil pán, co jí ubližoval, pak se najednou ocitla v útulku. Chvíli na to, to vypadalo na šťastný konec u nových pánečků, ale pohádka se opět nekonala, novým majitelům se narodilo miminko a na Sally už nebyl čas a tak se je v útulku podruhé. Sallynka je mladá temperamentní slečna, lidi má ráda, je hodná i na našeho dvouletého syna. Občas se bojí nějakého může, asi záblesky ze štěněčích let :( S pejsky vychází dobře. Kočky ale po teriérsku prohání. Umí chodit na vodítku, je čistotná a umí počkat sama doma. Ráda by konečně někoho kdo se jí bude věnovat a dopřeje jí mimo lásky i vybití pro její temperament. Zvládne se věnovat většině psich sportů a určitě jí to bude moc bavit. Je chytrá a velmi rychle se učí. Sally půjde do adopce čipovaná, očkovaná, odčervená, kastrovaná a ošetřená proti ektoparazitům. Chcete-li Sally finančně podpořit budeme velice rádi.  Číslo účtu: 2500648929/2010 do poznámky: Sally Děkujeme. Máte-li o Sally zájem prosím volejte  Anežku +420 723 149 929 nebo pište na:  voriskov@gmail.com Adopční poplatek 1 500, - Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: U Homolky 3/124 15000 Praha 5 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám