Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

3 měsíční miminko rotvajlera, Ivar. Štěnata se narodila feně RTW nezodpovědného majitele, do příjezdu k nám žila venku v kotci s rodiči, nyní v dočaskách doma v teple. Váží od přes 5 kg momentálně dvakrát odčervena, čipovaná, čeká je první očkovaní. Ošetřena Stongholdem. Hledáme pro ně zodpovědné milující rodiny, majitele, ideálně se zkušeností s tímto plemenem a výchovou štěněte velkého plemene. Štěňatka půjdou k prověřeným páníčkům, po předchozí návštěvě v dočasné péči v Praze. Do adopce půjdou s bezvýhradnou podmínkou kastrace v dospělosti. Nejsou určena na venkovní pobyt do boudy či kotce, ani jako živé alarmy na hlídíní zahrady, ale jako členové rodin, do domů se zahradou, vyjímečně i bytu, pokud budou mít zajištěný dostatek pohybu, pozornosti a hlavně výchovy a péče. Jsou veselá, hravá, zlobivá, psychicky v pohodě. Jsou to mazlíci i rošťáci, zvyklí na ostatní pejsky. Součástí adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, který zahrnuje kastraci v Praze, možno dohodnout jinak. Ivar přišel v kotci patrně při hře a ostatními štěňaty ke zranění vnitřního očního víčka, je po krátkém zákroku v narkoze, kdy mu šikovný pan doktor víčko sešil, již je úplně zahojený, naočkovaný. Kontakt 602 259 705, nebo dipu@seznam.cz , ideálně napište, kde a s kým, v jakých podmínkách by pejsek bydlel. Pro domluvení návštěvy v dočasné péči, předám kontakt na dočaskářku v Praze Babů Chamrs Páníčky budeme pečlivě a zodpovědně vybírat, děkujeme, Dočasky De De z.s.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám