Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Laky je pejsek střední velikosti, tak do 10 kg.V útulku je od vánoc, kdy jej lidé našli u silnice zcela pohublého a vystrašeného.Je to veselý a akční pejsek vhodný na psí sporty a pro aktivní rodinu.Je zcela přilepený na člověka a užívá si jeho přítomnost.Hlazení a kontakt jako by měl snad poprvé u nás.Strašně moc si pro něj přejeme šlověka , který ho bude milovat a on se stane součástí rodiny.Pokud se vám Laky líbí tak můžete zavolat mně 608 746 146 hodím do útulku pejsky venčit a nebo volejte přímo na úřad paní co má pejsky nastarost 556 414 321.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Stříhání psů, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Jiná
Adresa: Polská 74213 Studénka - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám