Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Roky je 4 letý kříženec velikosti labradora. Na prosbu sousedky, která se nemohla naříkajícího psa bez boudy a na řetězu dívat, jsme nakonec původního majitele přesvědčili, aby ho daroval našemu spolku. Pán měl dlouhodobé problémy s alkoholem i bydlením, takže spoléhat se na to, že se časem o psa začne starat, byly pro nás jen nereálné sliby. Roky je velmi přátelský a milý pejsek, ale z počátku nedůvěřivý. Potřebuje den dva na sblížení, potom se promění v závisláka a oddaného společníka. Je poslušný a chytrý, rychle se účí novým věcem. Dobrý hlídač – budí respekt.   Přesto, že živořil na řetězu je v domě hodný a klidný, mohl by být i v bytě. Potřebuje však pravidelný pohyb.   Roky je očkovaný a bude kastrovaný. Zaslouží si rodinu, která mu dá lásku, plnou misku i teplo domova.  Prosím sejte mu šanci na lepší život. Více informací Vám podáme na tel. azylu č.: 604 310 280, 792 272 232.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Úterý:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Středa:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Čtvrtek:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Pátek:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Sobota:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Neděle:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv

Otevřít mapu v novém okně

ZASTAVME UTRPENÍ – spolek za práva zvířat a etické zacházení s nimi. Záchranná stanice Zastavme utrpení vznikla 2011 na pomoc týraným a handicapovaným psům a v urgentních případech i kočičkám. Jsme nezisková organizace, která není dotována státem. Zachranná stanice slouží starým, nechtěným, týraným nebo nemocným pejskům bez domova jako přechodný domov, než je dáme jak po psychické tak i fyzické stránce dopořádku a potom umístíme v nových domovech. ( U některých z nich z důvodu nemoci nebo pokročilého věku poskytujeme domov na klidné a důstojné dožití.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Sadová 67 78336 Křelov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám