Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Adámek k nám zavítal se svou sestřičkou Evičkou v hodně podvyživeném stavu, ze kterého se zotavují. Adámek je pravděpodobně 3-4 měsíční úžasný klouček s momentální váhou 6,5kg a předpokládaný vzrůst v dospělosti bude střední s váhou 15kg+ . Adámek stejně jako jeho sestřička hledá domov s umístěním doma a bude odcházet na adopční smlouvu s podmínkou kastrace v dospělosti, očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Je to kříženec kříženců s úžasně heboučkou srstí. Je velice mazlivý a je to čertík k pohledání. Doporučuji pro aktivní lidi. Nachází se v Roudném (České Budějovice) V případě vašeho zájmu mne prosím kontaktujte pouze do zpráv na našich fcb stránkách Pes pro život. Odkaz přikládám a děkuji. https://www.facebook.com/Pes-pro-život-1488085147901218/

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle předchozí telefonické dohody
Úterý:dle předchozí telefonické dohody
Středa:dle předchozí telefonické dohody
Čtvrtek:dle předchozí telefonické dohody
Pátek:dle předchozí telefonické dohody
Sobota:dle předchozí telefonické dohody
Neděle:dle předchozí telefonické dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jmenuji se Dagmar Šímová a zabývám se dočasnou péčí a převýchovou opuštěných, odebraných, týraných a nebo nekontaktních pejsků. Zajišťuji jim nejen pohodlí a domácí zázemí, ale také veterinární péči a hledám domov do kterého pejsci odcházení na adopční smlouvu s podmínkou kastrace. Nemáme žádné venkovní kotce-tzn., že všichni pejsci, kteří jsou k nám přijati mají vždy domácí péči včetně umístění. Dbáme na to, aby pejsci našli ty nejlepší domovy a podmínky. Každý pejsek, který projde našim domovem, projde i naším srdcem. Tím, že pejsek odejde do nové rodiny, tím nás neopouští. Jsme s ním spjati celý život. Vzájemná komunikace a podpora probíhá po celou dobu života pejska. Dále spolupracuji s lidmi, kteří pro mne zajišťují dočasnou péči pejsků, pro které nemám momentálně místo. Tito pejsci jsou vedeni pod mým jménem, hradím za ně veškeré náklady, ale nacházejí se jinde.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu
Adresa: Lesní 394 37007 Roudné - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám