Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Hátoš je zhruba čtyřletý pes, kříženec větší velikosti. Je to krásný, ale bázlivý pes. Dostane-li se do úzkých, nebo se lekne, má tendence útočit. Snad žádný pes nemiluje procházky tak jako on. Umí základní povely. Vzhledem ke své bázlivosti je vhodný k někomu zkušenějšímu. Určitě není vhodný k dětem. Doplňující informace: Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o tohoto pejska a pro bližší informace si prosím volejte na 583 210 759 . Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku.  Všichni psi jsou označeni mikročipem, odčervení, odblešení a kompletně vakcinovaní Biocanem (vzteklina,  psinka, parvoviróza, leptospiróza, hepatitida). Adopční poplatek 500 - 1500, - Kč Kontakt: 583 210 759

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:14.00 -16.00
Úterý:14.00 -16.00
Středa:14.00 -16.00
Čtvrtek:14.00 -16.00
Pátek:14.00 -16.00
Sobota:14.00 -16.00
Neděle:14.00 -16.00

Otevřít mapu v novém okně

Vítejte v útulku pro psy Ligy na ochranu zvířat organizace Olomouc. Péči o zvířata se věnujeme od roku 1996. I přes veškerou naši snahu a péči , jsme si jisti, že každému zvířeti je především třeba milujícího člověka, který se mu bude individuálně věnovat. Možná jste to právě vy, kteří si zde vyhlédnete nového parťáka, budeme se na Vás těšit. Pokud si již nového člena rodiny adoptovat nemůžete, přijďte třeba vyvenčit psy nebo se zapojte do virtuálních adopcí. U nás je vítán každý, kdo v dobrém přichází. Útulek byl otevřen v roce 1996. Je neziskovou organizací a jeho provoz je zabezpečen: smlouvami s městy, obcemi a v nemalé míře ze získaných finančních a věcných sponzorských darů. Útulek disponuje provozní budovou, vytápěnou karanténou pro 10pejsků, vytápěnou ošetřovnou, dále 3 domky pro pejsky a kočičky, 57 místy v kotci se zateplenými boudami, 2 sklady, 3 velké přírodní výběhy a 2 malé pro štěňata . V zázemí provozní budovy jsou k dispozici přípravna krmiva, šatna, ošetřovna, koupací kout pro zvířata. Nedílnou součástí vybavení útulku je služební auto přizpůsobené pro přepravu zvířat, k dispozici je řada odchytových pomůcek a čtečka mikročipů. Co vše zahrnuje provoz našeho útulku? Příjem zvířat nalezených, od původních vlastníků, včetně zvířat v rámci dědického řízení – vše řádně vedené v evidenci útulku Spolupráci s MP, PČR, KVS při řešení případů týrání zvířat a jejich odebírání původním vlastníkům Péči o zvířata v útulku: hygiena chovu, zajištění fyziologických potřeb zvířat, včetně pravidelné veterinární péče, vše v souladu s provozním řádem a souvisejícími předpisy Příjem a výdej zvířat původním majitelům, pěstounům, či novým vlastníkům Práci se zvířaty: výchova a převýchova problémových zvířat Údržbu chovných zařízení, budov, rozlehlého areálu včetně péče o zeleň a její výsadbu Odbornou konzultační a poradenskou činnost pro chovatele .Besedy na všech stupních školních zařízení, pro občany . Pořádání akcí v útulku a účast na chovatelských a kynologických akcích Program virtuálních adopcí zvířat v útulku Půjčování psů pro zájemce o venčení Propagaci, osvětovou činnost a styk s veřejností Prezentaci ve všech dostupných médiích: televize, rozhlas, tisk
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů
Adresa: Tř.Míru (areál letiště) 77900 Olomouc-Neředín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám