Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

kříženec, pes, 11 let, KASTROVANÝ, č. mikročipu 981020000161897 Tim je sice starší pejsek, ale je plný elánu a štěněčí radosti z každého náznaku radosti, z každého povelu, z každé vycházky. Je velmi vitální, za trochu lásky, mazlení a tepla Vám ale doma bude s chutí dělat kobereček i v malém bytě. Touží jen po úzkém kontaktu s lidmi. Miluje vycházky a výlety. Autem jezdí bravurně, na vodítku chodí ukázkově, bez vodítka poslouchá na slovo. Miluje bezmezně celou svojí rodinu včetně malých dětí, ostatních psů, koček a všeho co mu tvoří domov. Svojí smečku ale dokáže spolehlivě ohlídat. Když k nám Tim na podzim přišel měl mnoho zdravotních problémů, hlavně s močovým ústrojím a fyzickou kondicí. Všechnu péči a lékařské úkony zvládal s obrovskou trpělivostí a nyní už je vše v pořádku. Bude ale potřeba pravidelná kontrola zdravotního stavu (zejména je třeba hlídat aby se opět nevyskytl písek v moči). Z toho důvodu bude Tim do nové rodiny vydán jen jako pejsek do domu, ne na zahradu. Je třeba hlídat aby neprochladl, nebo trvale neležel na studeném. vzhledem k věku a k hmotnosti je třeba také počítat s doplňky na klouby. Tim by se výborně hodil do milující rodiny která je přiměřeně aktivní a která stojí o klidného, poslušného ale velmi mazlivého pejska. Psím kamarádem rozhodně nepohrdne, ale vždy je třeba, aby byli správně seznámeni. Kontakt pro zájemce - 605 212 348 (Nová Ves u Chýnova, okr. Tábor)

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Hlavním podnětem pro založení Cibela z.s. je neutěšený stav útulků. Ačkoli naše původní záměry byly jiné (převážně pomáhat již existujícím zařízením), věnujeme se nyní především provozování mikroazylů pro kočky a pejsky. V našich depozitech jim poskytujeme nejenom dočasný domov, ale i potřebnou péči (léčba, kastrace, očkování, operace, krmení, socializace, výchova, výcvik). Kromě provozování mikroazylů se věnujeme i pořádání akcí pro širokou veřejnost, kde dochází k setkání majitelů pejsků - pochody se psy, voříškiády, závody pro psy... Každoročně nás také najdete na mnoha veřejných akcích, v rámci nichž se snažíme najít nové domovy pro naše svěřence - Mezinárodní výstavy psů, Hobby, Adventní trhy, Sen zvířat atd. V neposlední řadě působíme u nás na poli neoraném - přednášky v dětských domovech a azylových domech, kde mají děti možnost přímého kontaktu s pejsky a zároveň se naučí bezpečnému kontaktu se zvířaty.
Jak pomoci: Venčení, nzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu
Adresa: Na Hradbách 49/1 37701 Jindřichův Hradec - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám