Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

V pátek 23.9.2016 přijatá přibližně 4-8 let stará (vypadající na víc, ale vzhledem k stavu se u ní těžko odhaduje) fenka křížence střední velikosti, podobou mix ovčák s jezevčíkem. Fenečka byla ve špatném fyzickém i psychickém stavu, na těle jizvy i živé rány, masivně zablešená, přerostlé drápy, na krku útvar o velikosti brambory, který se po odebrání vzorku ukázal být ateromem (cysta mazové žlázy s obsahem hnisu). Byla bolavá, nedůvěřivá, bázlivá a třásla se. Při manipulaci plakala, občas vrčela. Nyní již ošetřena, odblešena, očipovaná, později až bude zcela v pořádku podstoupí kastraci. Dělá malé pokroky, už na mě vrtí ocasem, sama od sebe mi podává packu, nechá se mazlit (velmi jemně a opatrně, jinak se leká nebo zavrčí) a tiskne se ke mně, před cizími se však nadále spíš schovává. Je ráda v bezpečném ústraní, a vylézá z něj většinou jen kvůli potřebě, pamlskům a jídlu, které má moc ráda. S ostatními snášenlivá, ale v těsné blízkosti vrčí, což bude zatím její nejistotou. Vodítko zvládá celkem dobře. Lisa udělala velký pokrok, už se téměř nebojí, neleká a mazlí se. Při kastraci (měla i zánět dělohy) se vyoperoval i aterom a nádor na mléčné žláze (nezhoubný). K adopci na dotazník a adopční smlouvu. www.zvirevtisni.org , info@zvirevtisni.org ,   Azyl ZvT Praha-východ Celé album:  https://www.facebook.com/zvirevtisni/photos/?tab=album&album_id=950659345044310 Virtuální páníček: Žáci 1.A ZŠ a ZUŠ Líbeznice, jejich rodiče a třídní učitelka

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody kdykoliv
Úterý:dle dohody kdykoliv
Středa:dle dohody kdykoliv
Čtvrtek:dle dohody kdykoliv
Pátek:dle dohody kdykoliv
Sobota:dle dohody kdykoliv
Neděle:dle dohody kdykoliv

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení (nyní od r. 2014 Zapsaný spolek) Zvíře v tísni vzniklo na pomoc opuštěným a týraným zvířatům. Jde o neziskovou organizaci, která není dotována státem. Zachraňujeme zvířata v ohrožení, bezprizorní a strádající. Zajišťujeme jim domovy, azyl nebo dočasné péče, veterinární ošetření a transporty. Staráme se o ně v domácích depozitech a soukromém azylu. Jsme tvůrci projektů a osvětových programů, snažíme se informovat širokou veřejnost, a pořádáme charitativní akce a obchody. Naše práce nestojí jen mnoho času a sil, ale i peněz, které už dlouho investujeme z vlastních zdrojů, což bohužel pořád nelze, a my nemůžeme pomáhat více bez vaší podpory. Každá kapka v moři v podobě pár korun je pro nás cenná, a pomůže zachránit další životy bezbranných tvorů, kteří si sami pomoci nedokáží. Za případnou pomoc moc děkujeme, dárce zveřejníme. Transparentní účet: 2500230450 / 2010 Zvíře v tísni je registrované občanské sdružení (nyní z.s.), a proto je možno odečíst si příspěvek ze základu daně z příjmu. V případě potřeby vystavíme potvrzení o přijetí daru. Azyl Zvíře v tísni je soukromé depozitum pro opuštěná a týraná zvířata ve vlastním domově naší předsedkyně. Nachází se u Národní přírodní rezervace, 30 km od Prahy. Nejsme městský útulek s fixní otevírací dobou a zaměstnanci, proto prosím respektujte naše soukromí a osobní i pracovní povinnosti, jako u dočasných domácích péčí v bydlištích kolegů, a návštěvu si předem sjednejte na uvedených kontaktech, kdy dostanete přesnou adresu. Pro korespondenci nyní slouží P.O. BOX, kancelář organizace jsme začátkem roku 2014 přestěhovali do azylu. Děkujeme.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Černokostelecká 28163 Praha-východ - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám