Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ne

Popis

Rafik je u Nás víc jak 6 měsíců :( Nerozumíme tomu, je to božan. Já ho mám moc ráda. Je poslušný, nekonfliktní, skvělý kamarád.. Nedoporučuji k úplně k malým dětem. Neublíží.. jen je to kozlík a mohl by děti porazit. Kamarádí s fenkami, pejsci jak kteří, asi vybírá podle sympatií..kočky nejsou problém.. Kompletně očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný.. Na svoji šanci najít ten nejlepší domov čeká u Nás v Hynčicích u Krnova, okres Bruntál. tel 777134410, sanceprozivot@gmail.com Raf je takové velké dobračisko, kliďas neskutený, takový ten medvídek, který každého miluje a je vděčný za jakoukoliv pozornost, které se mu celý život nedostávalo. :-( Je to čistotný pejsek. Postupně se vyčesává a začíná z něho být frajer. (y) Je to Pán pes. ♥ Stačila by mu zahrádka, kde by hospodařil, nevyžaduje větší procházky, drží se ve svém a svých lidiček. Měl jsem svoji rodinku, domeček i zahrádku. Svou rodinu jsem bezmezně miloval a chránil. Oni ale to stejné necítili. :( Nastal den D a tim bylo stěhování z místa, kde jsem od mala žil. Moje rodina se ani nesnažila mi najít nový domov. V pondělí jsem měl být utracen. :( A tak jsem tady u tety Hely a hledám nový lepší domov. Jsem 4 letý kříženec Knírače nebo Briarda, sám nevím, za to jsem miliónový pes. Mám kolem 25 kg, s fenečkama problém nemám, pejsky ješte vyzkoušíme, ale lidi ty mám moooc rád. Přijel jsem k tetě z Ostravy, protože tam mi šanci na život nikdo nenabídl, skoro všem jsem byl ukradený, možná kdybych byl čivava nebo jiná líbivá rasa, šanci bych dostal. Příští týden mě čeka návštěva v salonu, tam jsem nikdy nebyl a to budu prý teprve krasavec. Na svůj nový domov čekám u tety v Hynčicích.. Dá mi někdo šanci? https://www.facebook.com/SanceProZivot/photos/?tab=album&album_id=905978369547461

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Pomoc a podpora pro chlupáčky bez domova v Krnově a okolí.. Jsme skupina dobrovolníků kteří se snaží pomoci nejen pejskům bez domova ale také ve spolupráci s městem Krnov zviditelnit Krnovské pejsky ubytované v útulku Sl.Pavlovice Mejlík: sanceprozivot@gmail.com tel: 606 805 145..Pomoci s jejich adopcí, pro potřebné se snažíme zajistit péči.
Adresa: Karla Čapka 79401 Krnov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám