Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 10
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Grontík je střední pejsek (velikost středního knírače), kříženec, nyní veselý střapatý pejsek, který po překonání počáteční nejistoty vítá, rád se mazlí, nechá se česat i jinak ošetřovat, zvládá chození na vodítku, venku vykonává potřebu, neútočí na kočky, na psy je také zvyklý, k lidem je moc hodný, jen se bojí. Je vhodný k baráčku se zahradou, kde bude mít dalšího psího kámoše, ale není podmínkou. Je vhodný i pro starší lidi, nebo pro každého, koho chytne za srdíčko a kdo ho bude mít rád. Do bytu ho zatím nedoporučujeme, má tendence značkovat si rohy. Vhodný i k větším dětem. Je ideální pro pobyt pouze na zahradě bez výletů, nebo jen kratší vycházky po okolí, nenáročný pejsek na pohyb. Více informací: Pejsek pochází z příšerných podmínek, kde se nacházelo více psů, kteří se mezi sebou množili a byli i fyzicky týraní svým majitelem. Všechny psy jsme od pána odebrali, jejich zničenou psychiku však napravujeme již dlouhou dobu. Pejsek je u nás rok, ze začátku kousal, čůral strachy, nechtěl přijít, na česání reagoval kvičením a kousáním. Za tu dobu se naučit všechny potřebné věci k odchodu do nového domova. Celý život žil ve smečce na dvorku, nikdy nebyl na ulici na vycházce, nikdy neslyšel žádné povely, necítil dotyky rukou, nevěděl co je tam venku a jiný svět než dvorek pro něho neexistoval. Z toho důvodu bychom si přáli, aby byl umístěn v klidném prostředí u baráčku, jak byl zvyklý, ale u hodných lidí, kteří mu nebudou ubližovat, budou ho mazlit a dále pracovat na tom, aby se nebál. Před cizí rukou uhne, bojí se koštěte, prudkých pohybů apod. Kdo už měl takového pejska s pohnutým osudem, dokáže mu jistě pomoci. Moc rádi bychom, aby brzy našel svojí novou rodinu. Určitě se naučí i hlídat. Časem se z něho třeba stane vášnivý výletník. Pejsek je kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Adopční příspěvek za veterinární péči 1.000 Kč V azylu u Poděbrad kontakt: denisa.tlapka@seznam.cz tel 776 083 090

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po telefonické dohodě
Úterý:po telefonické dohodě
Středa:po telefonické dohodě
Čtvrtek:po telefonické dohodě
Pátek:po telefonické dohodě
Sobota:po telefonické dohodě
Neděle:po telefonické dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky bylo založeno 21. srpna 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Za rok se do naší péče dostane velké množství zubožených a bezprizorných zvířat, kterým je třeba pomoci. Působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, ale v případě potřeby i v celé České republice. Staráme se nejčastěji o zvířata zraněná či týraná. OS Toulavé Tlapky se zaměřuje především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách. OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy. Snažíme se o osvětu – kastrační program psů a koček, výchova, výživa zvířat a správná péče, odpovědnost. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Úmyslovice 110 29001 Úmyslovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám