Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

3/2015 pejsek umí na vodítku, už se nechá hladit hodně se zlepšil, může jít do nového domova ve zkušených rukách. GREG - extra těžký případ se mění v zázrak! (Kauza Nemotice) Již tři roky je u nás tento pejsek, který se k nám dostal z obrovské množírny, kde bylo přes 90 psů. Patřil mezi ty nejbázlivější větší psy, kteří tam žili od malička po tmě pouze ve stodole, neznali ani dení světlo! Stejně jako jeho brácha Grand se strašně bál, kousal, panicky zdrhal, narážel do stěn kotce, jenom v množírně jsme tyto psy chytali každého tak půl hodiny a nešlo jinak než do smyčky. Choval se jako zdivočelá zvěř bojující o život a vzhledem k tomu že má kolem 35 kg to nebyla žádná legrace. Dva roky na sebe nenechal absolutně sáhnout, nedalo se k němu přiblížit, byl schopný se umlátit strachy. Další rok už to bylo lepší, přes dobré jídlo, klidný přístup a pomocí dobrých psů, které používáme jako terapeuty se pes uklidnil a nechal na sebe sahat, vždy se skrčil v koutě, sice se počůral, stuhl, ale nechal na sebe sahat, později se nechal i vzít do náručí. Vodítko stále katastrofa. Je to měsíc, co jsme ho nechali kastrovat. Nyní se po třetí v životě učí chodit venku na vodítku, první začátky byly strašné, dneska už chodí naprosto bez problému!!! Sám pro pohlazení si ještě nepřijde, stuhne, ale již přijde očichávat lidi, nebojí se psů, dokáže i běhat za smečkou na vodítku, zvládá chodit do dveří, nebojí se už ani velké brány. Udělal neskutečný pokrok! Nikdy jsme nevěřili, že se to povede. K adopci to ještě nevypadá, ale pokud by se našel někdo zkušený, zodpovědný, bydlící na klidném místě, může už se s pejskem přijet seznámit a zkusit mu dát časem domov. Je to pes vhodný do smečky. Ještě se určitě hodně zlepší. Všem, kteří jste mu pomohli finančně, moc děkujeme. Stále můžete přispívat na účet: 216955754/0300

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po telefonické dohodě
Úterý:po telefonické dohodě
Středa:po telefonické dohodě
Čtvrtek:po telefonické dohodě
Pátek:po telefonické dohodě
Sobota:po telefonické dohodě
Neděle:po telefonické dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky bylo založeno 21. srpna 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Za rok se do naší péče dostane velké množství zubožených a bezprizorných zvířat, kterým je třeba pomoci. Působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, ale v případě potřeby i v celé České republice. Staráme se nejčastěji o zvířata zraněná či týraná. OS Toulavé Tlapky se zaměřuje především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách. OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy. Snažíme se o osvětu – kastrační program psů a koček, výchova, výživa zvířat a správná péče, odpovědnost. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Úmyslovice 110 29001 Úmyslovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám