Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Moyo je kříženec ohaře, možná ESP či alaskána. Zažil si špatné zacházení, přesto  je strašně milý vděčný, přátelský. Moc rád spí na gauči, v posteli, přikrytý dekou, strašně rád se mazlí a je v kontaktu s lidmi. Poslouchá na přivolání a zná základní povely, je třeba však všechno doladit. Je to hodný socializovaný pes, umí na vodítku, čistotný, velmi aktivní s chutí běhat, snášenlivý se psy, chápe přivolání a chápe i povely. Nesnese kočky a podobná drobná zvířata, je nutné ho dobře zabezpečit, za kočkou nebo zvěří by utekl. Není vhodný k dětem, špatně reaguje například na položení, může vrčet při podobné manipulaci. Každým dnem se zlepšuje, ale bylo mu velmi ubližováno a nechceme riskovat, že by po dítěti vyjel. Po ubližování si odnesl "památku" - pod krkem měl bouli právě následkem týrání, což se ale řeší s veterinářem a nejedná se o omezující problém, jde spíš o zanedbaný absces. Nabízíme ho pouze jako sportovního psa, ať už pro mushing, tak na stopy, nebo ke kolu, či na různý další výcvik. Je vytrvalý, ve spřežení funguje, je vhodný i na dlouhé trati. Není to pes jenom jako mazlíček na zahrádku, nebude mu to stačit. Nutné je mít kotec, nebo ho mít doma. Útěkář to není, ale může se stát nehoda a o pejska majitel přijde, pokud by utekl za zajícem. Je zvyklý spát doma v teple, chová se slušně. Krmený stravou barf - syrové maso + přílohy. Moyo je kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený. Darujeme za adopční příspěvek na veterinární péči, abychom byli i nadále schopni zachraňovat a léčit další potřebné pejsky. V případě potřeby pejska pohlídáme, poradíme s postupem výchovy nebo ohledně výživy. V azylu u Poděbrad

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po telefonické dohodě
Úterý:po telefonické dohodě
Středa:po telefonické dohodě
Čtvrtek:po telefonické dohodě
Pátek:po telefonické dohodě
Sobota:po telefonické dohodě
Neděle:po telefonické dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky bylo založeno 21. srpna 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Za rok se do naší péče dostane velké množství zubožených a bezprizorných zvířat, kterým je třeba pomoci. Působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, ale v případě potřeby i v celé České republice. Staráme se nejčastěji o zvířata zraněná či týraná. OS Toulavé Tlapky se zaměřuje především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách. OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy. Snažíme se o osvětu – kastrační program psů a koček, výchova, výživa zvířat a správná péče, odpovědnost. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Úmyslovice 110 29001 Úmyslovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám