Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Oka Macca znamená v teluzském jazyce „s jizvou“, pejska jsme pojmenovali podle jizev, které si nese jako památku na odpornou množírnu v Bojmanech, odkud  jsme  odebírali šedesát kříženců. Jedná se o bázlivého středního psa, u kterého nám trvala socializace dva roky a nikdy to nebude úplně ono, nebude z něho mazlíček na gauč. Dalo nám mnoho práce a času ho naučit na vodítku a naučit ho se nechat mazlit, nyní si už i pro pohlazení opatrně přijde, ani nikdy nebude důvěřovat úplně. Z toho důvodu je podmínkou umístění, aby byl Oka Macca na zahradě u domu s dalším psem a nebyl venčen nikde mimo pozemek. Pokud by se vyvlékl z obojku a utekl, už ho nedokáže nikdo chytit a pejsek zemře. Hledáme proto podmínky, kde bude dobré zabezpečení, možnost spaní někde v teple, netrváme na bytě (jen domů vhodný není – ničí) a zodpovědného majitele, který dá pozor, aby pejsek neutekl. Majitel musí být ochotný s pejskem dle našich rad dále pracovat, aby jeho vztah k lidem ještě vylepšil z důvodu nutné veterinární manipulace, aby každoroční očkování pro pejska nebyl zbytečný stres. Chápeme, že se jedná o „tuctového“ černého pejska, ještě k tomu s problematickou povahou, ale věříme, že se najde někdo, kdo mu může tyto podmínky poskytnout. Do té doby žije u nás ve výběhu a nic mu nechybí, jen by na jeho místo mohl jiný potřebný pejsek. V případě adopce jsme ochotni ho odvézt do domova, hlídat kdykoli, zajistit druhého psího kamaráda, se vším poradíme (výchova, výživa), pomůžeme a kdykoli vezmeme pejska zpět v případě problémů. Darujeme za adopční příspěvek na veterinární péči. V azylu u Poděbrad

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po telefonické dohodě
Úterý:po telefonické dohodě
Středa:po telefonické dohodě
Čtvrtek:po telefonické dohodě
Pátek:po telefonické dohodě
Sobota:po telefonické dohodě
Neděle:po telefonické dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky bylo založeno 21. srpna 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Za rok se do naší péče dostane velké množství zubožených a bezprizorných zvířat, kterým je třeba pomoci. Působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, ale v případě potřeby i v celé České republice. Staráme se nejčastěji o zvířata zraněná či týraná. OS Toulavé Tlapky se zaměřuje především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách. OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy. Snažíme se o osvětu – kastrační program psů a koček, výchova, výživa zvířat a správná péče, odpovědnost. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Úmyslovice 110 29001 Úmyslovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám