Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Pejska se zbavil majitel ošklivým způsobem, pozdě večer ho dovezl k nám do azylu, že je nutné ho akutně okamžitě někam dát, bylo domluveno, ženásledující den majitel dodá očkovací průkaz a řekne nám více informací, ale již se nám neozval a pejska tady prostě nechal. Takže jsme o něm nevěděli vůbec nic, ale pochopili jsme, proč se pejska zbavil. Pořídil si ho zřejmě jako štěně, které vůbec nevychovával a udělal ze psa hyperaktivního kolose, který si dělá akorát co chce. Strašně tahal na vodítku, nerespektoval vůbec člověka, neznal povely a vůbec se neuměl chovat ke psům. V současné době se hodně zlepšil. Zná povel sedni, slyší na jméno, reaguje na slova. Ve smečce se psy žije v pohodě, je dominantní u jídla a na cizí psy venku, které nezná, zavrčí. K lidem je přátelský, ale neohrabaný. Hledáme pro něho fyzicky zdatného majitele, který bude velmi důsledně pokračovat v jeho výchově a bude chápat, že když na psa bude přísný a bude ho dobře cvičit i vychovávat, že mu pomůže a udělá z něho bezproblémového kamaráda na výlety, v opačném případě ho bude muset vrátit, až ho také přestane zvládat. Zatím je to pes, který potřebuje zahradu, dobré zabezpečení plotu a nehodí se do rodiny s dětmi. Věříme, že se najde milovník tohoto plemene, který bude ochotný psovi pomoct a ujme se ho. U Jody je ještě jedna super vlastnost, ne moc typická pro labradory a to, že zle hlídá a i venku štěkne zle na cizí lidi, což se může hodit někde na samotě a pro někoho, kdo se bojí chodit po tmě venku, Joda zaručeně ohlídá, pokud je na vodítku. Jinak je to velký mazel, milovník žrádla, zvyklý pouze na stravu barf – syrové maso + přílohy. Pes je již vykastrovaný, po drobné operaci ucha, očkovaný, odčervený, odblešený a očipovaný. Jodovi jsou 3 roky. V azylu Poděbrad

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po telefonické dohodě
Úterý:po telefonické dohodě
Středa:po telefonické dohodě
Čtvrtek:po telefonické dohodě
Pátek:po telefonické dohodě
Sobota:po telefonické dohodě
Neděle:po telefonické dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky bylo založeno 21. srpna 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Za rok se do naší péče dostane velké množství zubožených a bezprizorných zvířat, kterým je třeba pomoci. Působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, ale v případě potřeby i v celé České republice. Staráme se nejčastěji o zvířata zraněná či týraná. OS Toulavé Tlapky se zaměřuje především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách. OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy. Snažíme se o osvětu – kastrační program psů a koček, výchova, výživa zvířat a správná péče, odpovědnost. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Úmyslovice 110 29001 Úmyslovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám