Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Dnes 30.3.2016 nalezena u rybníka ve Měste Albrechticích stará, vystrašená zbědovaná fenečka.. Zuby v katastrofálním stavu stejně jako srst.  Ubytovala jsem ji u Nás doma a ráno hned jedeme veterina.. Prosím o sdílení třeba někdo ví komu patří, moc ráda bych mu nakopala prdel !!!!!! Fenečka je stará asi 8 let a trpí těžkou podvýživou. :-(  Další vyšetření bude provedeno cca. za 1 - 2 týdny, až se dá do kupy. Momentálně musí přibrat, aby měla sílu.  Proto prosím všechny, kteří by chtěli fenečce pomoci nákupem granulek, budeme potřebovat - Royal Canin pro malé starší pejsky, dále pak konzervy s vysokým obsahem masa.  31.3.2016 Fenečka je ostříhaná, prokoukla, ale je vidět, jak je hrozně vyhublá.  11.4.2016 jsme byly s Bětkou u p. doktorky.. Malá vypadá mnohem lépe.  Dnes jsme provedly sono, celkové vyšetření, odběr moči i krve který šel dnes na rozbor.  Zítra budeme chytřejší.. Bětule se nám rozhárala. Jinak je to prímová dobrosrdečná psí dáma. :-) už ani nemá tendence si hlídat misku před micinkou, která jí tam pořád strká nos.. 12.5.2016 udělaly jsme veškeré krevní testy vše je v normě a pořádku. Bětka se dává pomalu do kupy. Vše potřebuje svůj čas protože v jejím případě byla dlouhodobě zanedbaná veškerá péče Pro všechny, kdo by chtěli poslat příspěvek na léčbu fenečky uvádím číslo transparentního účtu: 2300898560/2010, do zprávy pro příjemce napište "fenečka". Moc děkujeme za každou pomoc. víc info na tel: 777 134410 httpsa//httpsa// www.facebook.com/helena.mikulcova/mediabset?set=a.1069127449796757.1073742025.100000985354204&type=3&pnref=story.unseen-section

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Pomoc a podpora pro chlupáčky bez domova v Krnově a okolí.. Jsme skupina dobrovolníků kteří se snaží pomoci nejen pejskům bez domova ale také ve spolupráci s městem Krnov zviditelnit Krnovské pejsky ubytované v útulku Sl.Pavlovice Mejlík: sanceprozivot@gmail.com tel: 606 805 145..Pomoci s jejich adopcí, pro potřebné se snažíme zajistit péči.
Adresa: Karla Čapka 79401 Krnov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám