Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Popis

Ben -pes, věk 1,5 – 2roky, kříženec, velikost malá, váha 10kg, kastrovaný. Tento pejsek není u nás.Volejte 775613811 Ben je  šibal. Ujali jsme se ho před půl rokem, kdy volně běhal vyzáblý po vsi a z nouze začal chodit k našim slepicím na zrní. Patřil místním „bezdomovcům“, tak jsme se s manželem rozhodli ho za krabičku cigaret odkoupit a postarat se o něj. Vážil 4,5 kila, byl samý bolák, strup a v kožichu mu hrál bleší cirkus… Nyní je v pořádku, váží asi 10,5kg a blechy se mu vyhýbají obloukem. Je po operaci bránice. V létě po procházce zkolaboval a byl rychle operován – praskla mu brániční kýla (zranění způsobené předchozím životem na ulici či zlými lidmi), chybí mu tedy kousek plíce, ale jinak je to fešák k pohledání! Ben je kastrovaný. Sdílí naši domácnost společně s vlkodaví fenkou a našim 14měsíčním synem. Děti MILUJE, je na ně opatrný, hodný! Kolikrát přistihnu syna, jak ho tahá za pysky a Ben se u toho směje a vrtí ocasem. Horší vztahy má s ostatními psy. Nesnese se s nimi. I na vlkodavku jsme ho zvykali dlouhou dobu, teď se respektují. Pravidelně, jednou týdně, jezdíme na výcvik, kde se snažíme pracovat na „sbližování se psy“, dělá pokroky, ale nikdy to nebude kamarád, co by si s ostatními psy hrál, spíše je bude tolerovat a nevšímat si jich. Základní poslušnost (chůze za nohy, odložení, sedni, …) zvládá. Ale je velmi vychytralý a moc dobře ví, kdy se cvičí… potřebuje důslednost a pevnou ruku …přesto vlídný přístup, často se bojí, když zvýšíte hlas… Ben je „útěkář“, ale jedná tak, když ho chceme nechat na zahradě samotného a odcházíme s kočárem pryč. To je ovšem schopný se podhrabat pod čímkoliv a pak se v něm probudí dávné pudy a ne a ne přijít… Panelákový byt by byl dle mého názoru pro něj výborný.Na zahradě štěká a hlídá. Je čistotný. Přes den je zvyklý venku na zahradě a v noci spí doma. . Za tu dobu, co ho máme, se doma nepočůral..jen jednou nevydržel a ráno na nás čekalo překvapení. … K lidem je důvěřivý a mazlivý. Největší problém je nesnášenlivost vůči jiným psům a kočkám (není zlý, je to spíše způsobeno životem mimo smečku na ulici a nutností rvát se o každý kus žrádla a taky si hlídá rodinu). Není pejskem, který by se rád dělil o pozornost, chce svého pána jen pro sebe! Hledáme mu smečku, která ho přijme a bude si s ním užívat procházky a mazlení ..

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jsme malé,soukromé,rodinné depozitum pro psy Beruška.Pomáháme týraným,opuštěným a nechtěným psům.Vybudovali jsme u nás kryté,vytápěné kotce a kryté kotce,kde jsou velmi dobře zateplené boudy.Pejsci mají k dispozici výběhy,které stále budujeme a zvelebujeme.Snažíme se pejskům pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit.Depozitum Beruška nedostává žádné finanční prostředky od města ani státu,jsme zcela závislé na darech hodných lidí a sponzorů.Kapacita depozita je 30psů.
Adresa: Horní Chvatliny 1 28144 Zásmuky - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám