Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Přibližně tříletá krásná fenka křížence střední velikosti ze špatných podmínek, velmi plachá a nedůvěřivá, ale na rozdíl od Berty se přiblíží k člověku aspoň pro pamlsek. Svou nejistotu zatím řeší hlavně intenzívním štěkotem. Její socializace sice chvíli potrvá, ale vzhledem k jejímu nízkému věku má velkou šanci. Očkovaná proti vzteklině, odčervená, kastrovaná, později bude čipovaná a očkovaná na infekce. K adopci na dotazník a adopční smlouvu. www.zvirevtisni.org , info@zvirevtisni.org , Azyl ZvT Praha-východ Celé album:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.855457424564503.1073741983.183425978434321&type=3 Virtuální panička: Kristýna Jugasová

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody kdykoliv
Úterý:dle dohody kdykoliv
Středa:dle dohody kdykoliv
Čtvrtek:dle dohody kdykoliv
Pátek:dle dohody kdykoliv
Sobota:dle dohody kdykoliv
Neděle:dle dohody kdykoliv

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení (nyní od r. 2014 Zapsaný spolek) Zvíře v tísni vzniklo na pomoc opuštěným a týraným zvířatům. Jde o neziskovou organizaci, která není dotována státem. Zachraňujeme zvířata v ohrožení, bezprizorní a strádající. Zajišťujeme jim domovy, azyl nebo dočasné péče, veterinární ošetření a transporty. Staráme se o ně v domácích depozitech a soukromém azylu. Jsme tvůrci projektů a osvětových programů, snažíme se informovat širokou veřejnost, a pořádáme charitativní akce a obchody. Naše práce nestojí jen mnoho času a sil, ale i peněz, které už dlouho investujeme z vlastních zdrojů, což bohužel pořád nelze, a my nemůžeme pomáhat více bez vaší podpory. Každá kapka v moři v podobě pár korun je pro nás cenná, a pomůže zachránit další životy bezbranných tvorů, kteří si sami pomoci nedokáží. Za případnou pomoc moc děkujeme, dárce zveřejníme. Transparentní účet: 2500230450 / 2010 Zvíře v tísni je registrované občanské sdružení (nyní z.s.), a proto je možno odečíst si příspěvek ze základu daně z příjmu. V případě potřeby vystavíme potvrzení o přijetí daru. Azyl Zvíře v tísni je soukromé depozitum pro opuštěná a týraná zvířata ve vlastním domově naší předsedkyně. Nachází se u Národní přírodní rezervace, 30 km od Prahy. Nejsme městský útulek s fixní otevírací dobou a zaměstnanci, proto prosím respektujte naše soukromí a osobní i pracovní povinnosti, jako u dočasných domácích péčí v bydlištích kolegů, a návštěvu si předem sjednejte na uvedených kontaktech, kdy dostanete přesnou adresu. Pro korespondenci nyní slouží P.O. BOX, kancelář organizace jsme začátkem roku 2014 přestěhovali do azylu. Děkujeme.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Černokostelecká 28163 Praha-východ - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám