Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: cca 2 roky Nachází se: Chlum u Hořic Kontakt: 777895626 Marvin – slyšící na jméno Faraón, je akční, vitální a dobře stavěný pes. Je velice inteligentní a má svoji hlavu. Pravděpodobně kříženec Kolie s Malinois. Je potřeba s ním pracovat, naučit ho ještě dalším povelům. Jestliže se fyzicky dobře unaví, je jako beránek, klidný a poslouchá. Jinak je jako pytel blech, prostě pubertální chlapec, který potřebuje hodně vybití a jasné stanovení mezí, co smí a nesmí. Vhodný jako jedináček. Marvin je naučen hygienickým návykům, v případě umístění do bytu tedy nebude mít problém, pokud mu jeho nový páníček poskytne svůj volný čas na vyběhání a vyblbnutí. Marvin je mazel, co má nádherný kukuč a jistě bude velmi vděčný a věrný parťák na výlety. Pomáhá ho venčit rodina se dvěma dětma a Marvin si jejich přítomnost strašně moc užívá  Nejlépe by se hodil do aktivní rodiny s domkem a zahradou, kde nebudou další pejsci a zvířátka Do adopce půjde očkovaný, odčervený, čipovaný na adopční smlouvu za adopční poplatek 500, -.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám