Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Popis

Kříženec ovčáka Nero se k nám poprvé dostal před necelými 3 lety. Tehdy byl zachráněn z nevyhovujících podmínek, hrozilo mu utracení. Prožil si své - narodil se v romské osadě, kde ho tamní děti házely na koleje. Prsty na tlapkách mu ujel vlak. Přesto všechno Nero na lidi nezanevřel. Strávill u nás nějakou dobu, stal se z něj veselý a kontaktní pes, připravený k odchodu do nové rodiny. Zájem o Nera projevil člověk žijící na venkovské samotě a nám se představa, že jej bude Nero mít jen pro sebe, bude mít dostatek pohybu s ohledem na okolní pole a louky, moc líbila. Naše víra v ideálnost spojení daného dvounožce s čtyřnožcem ztroskotala 21. 3. 2016, kdy majitel Nera přivezl s výhružkami o utracení k nám, vypustil ho před vraty, nasedl do auta a odjel. Nero není vyhublý, hlady evidentně netrpěl, ale jeho důvěra v člověka má další šrám. Co se v té chvíli děje v hlavě "člověka", který tímto způsobem opouští psa, nerozumíme a rozumět nechceme. Hodláme udělat maximum pro to, aby se nic podobného neopakovalo a Nero konečně našel v nové rodině lásku a štěstí. Cca 7 letý Nero zvládá základní povely, chůzi na vodítku, rád jezdí autem. Je odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný a má mezinárodní pas. Zájemci, ozvěte se na  aja@docasky.cz  nebo  nikola@docasky.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 18:00
Úterý:9:00 - 18:00
Středa:9:00 - 18:00
Čtvrtek:9:00 - 18:00
Pátek:9:00 - 18:00
Sobota:11:00 - 14:00
Neděle:11:00 - 14:00

Otevřít mapu v novém okně

Spolek sdružuje obětavé dobrovolníky poskytující zvířatům dočasný azyl - dočasnou péči na celém území ČR.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Nová 931/59 69151 Lanžhot - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám