Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 10
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Popis

Chatina je zatím stále v útulku, vyzvednutí v Praze!!!! Hledáme pro ní alespoň dočasnou péči ♥ Chatina je další z pejsků, kteří doplácí na svou nenápadnost a plachost a stále zůstává nepovšimnuta v útulku. Těžko říci, co měla za sebou, každopádně je velmi plachá a kontakt s lidmi nevyhledává, spíše se lidem vyhýbá. Nar. v září 2007, je jí tedy cca 8 let. Do útulku se dostala jako čtyřletá. Chatina hledá domov u rodiny, která bude mít pochopení pro její strach a trpělivě ji budou dokazovat, že ji už nic nehrozí. Je pravděpodobné, že kontaktní mazlivka z ní nikdy nebude. Zpočátku je nedůvěřivá, ale když se ocitne v klidu a má dost času se s novým člověkem seznámit se, nechá se hladit. Velmi nejistě se cítí, když je kolem ní lidí více. Ideální by tedy pro ní byl klidný domov s nějakým pohodovým psím kamarádem. Na jiné psy reaguje dobře. Chatinka je drobnější postavy, takže opravdu nezabere moc místa :) Vše o adopcích kanárských podenků se dozvíte na www.lanzpodenco.cz http://lanzpodenco.cz/adopce/co-musite-znat-pred-adopci/ http://lanzpodenco.cz/adopce/nase-zasady-a-pravidla/

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:není stanovena
Úterý:není stanovena
Středa:není stanovena
Čtvrtek:není stanovena
Pátek:není stanovena
Sobota:není stanovena
Neděle:není stanovena

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná, Grafika, web, PR
Adresa: Gen. Svobody 502 47301 Nový Bor - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám