Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: cca 8 let Nachází se: Praha Kontakt: 773 566 594 Co Vám o sobě mám říci? Jsem 8mi letý kříženec drsnosrstého jezevčíka, mám skoro 20 kg a jmenuji se Erik. Nebudu Vám dlouze povídat o své minulosti, nebyla moc hezká. Důležité je, že teď jsem u tety a ta se o mě báječně stará. Škoda jen, že si mě teta nemůže nechat, ale chápu, že to nejde, protože to by pak nemohla pomáhat dalším pejskům. Tak čekám až si pro mě příjde nový páníček. I přes to co mám za sebou tak důvěřuji lidem, ke všem se hned hrnu a chci drbat. Teta o mě říká že jsem přátelský, zvědavý a prý vyčůranej jak mraky.. a chytrej, pěkne tetu poslouchám a rád se učím novému. Věřím, že jsem tě trošku zaujal a věř, že naživo si mě úplně zamiluješ, tak už přijď, čekám na tebe. Pac a haf Váš Erik. Erik umí povely sedni, lehni, dej pac, čeká před přechodem, u nohy umí jít, ale radši někde čmuchá. Zbožňuje házení míčku a rád aportuje:) Miluje přítomnost lidí. Nerad se venčí když prší, to pak jde podél baráku, aby na něj náhodou nekáplo, ale panička ta ať si zmokne. Jediné, co nemá rád, jsou ostatní mazlíčci, žárlí…ale už jsme našli i pár pejsků se kterýma si venku i hraje:) Doma ale musí být miláčkem jedině Erik a žádné jiné zvířátko. Moc rád chrápe v posteli i když ví že nesmí a pak dělá, že on to nebyl. Doma vydrží bez problémů, neštěká a v klidu spí. Do adopce půjde Erik očkovaný, odčervený a čipovaný na adopční smlouvu za adopční poplatek 500 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám