Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

ROBBIE  - fenka střední velikosti, váha cca 20kg kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená   Robbie žila po úmrtí svého majitele sama na pozemku, tak jsme jí pojmenovalí Robinsonka / Robbie. Je to moc milá, hodná fenka temperamentnější povahy. Než člověka pozná, je trochu odtažitá, ale za všech okolností se sebou nechá bez problémů manipulovat. Bez problémů se snese se psy i fenkami všech velikostí, nevyhledává konflikty. Nevadí jí ani kočky a nejspíš by snesla i jiná domácí zvířata.  Ráda by do domova, kde jí poskytnou dostatek každodenního pohybu a kde bude mít své teplé místo a páníčky, kteří jí budou mít rádi.  Zájemce o adopce řešíme výhradně TELEFONICKY, volejte na 724 526 537 nebo 605 256 960 .

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 17:00
Úterý:9:00 - 17:00
Středa:9:00 - 17:00
Čtvrtek:9:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 17:00
Sobota:9:00 - 17:00
Neděle:9:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Soukromý psí azyl, je provozován bez jakékoli pomoci úřadů, pouze z darů sponzorů a jednotlivých dárců. Azyl provozovatelky vedou ve svém volném čase, nad rámec plnoúvazkových zaměstnání.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Jeřábová 1 19000 Praha 9 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám