Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Asta má duši i znaky Německého ovčáka. Již několikrát ve svém životě byla v našem útulku a to proto, že její majitel byl v nemocnici nebo nebyl schopen se o ni postarat. Tak se o ni starali různí kamarádi a příbuzní. Fence se očividně nedostávalo tolik péče, co by potřebovala. Její srst, byla při přijetí do útulku, velice zanedbaná. Chuchvalce línající srsti se válely všude. Podlomená důvěra fenky v lidi byla značná. Mužů se bála natolik, že vždycky zalezla do rohu kotce a třepala se. Ženy ji tolik nevadily. Fenku jsme vzali na procházku a tam se nechala vyčesávat. Na těle měla několik štípanců od blech a nejspíš proto ji bylo česání tak příjemné. Chlupů bylo jak na svetr. Jenže to nebyl zdaleka největší problém. Srst se vyčeše, důvěra se vybuduje ….. Jenže Asta má špatné klouby. Zadní nožky má podlomené a hůř se ji chodí. Po kontrole u veterináře verdikt zněl: špatné kyčle. Bude potřeba dostat fenku co nejdříve do tepla a dopřát ji pohybu kolik si sama řekne, nejspíš už nebude schopna dlouhých procházek, ale ideální by byl pelíšek vedle krbu nebo ústředního topení. A dvakrát až třikrát do roku léčebná kúra chondroprotektivami. Při akutní fázi léčba analgetikami. V chladu se bude jen zhoršovat, náš útulek bohužel není přizpůsobený, tak abychom ji dopřáli co potřebuje klid, lásku a teplo. Je čistotná a nenáročná.  Prosíme o sdílení.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 17:00
Středa:8:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 17:00
Pátek:8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 17:00
Neděle:8:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Jsme městský útulek, financovaný z rozpočtu města Vsetína. Naše kapacita je 22 kotců pro psy a asi 10 míst pro kočky. Momentálně jsme v dlouhodobé rekonstrukci a sháníme všemožně prostředky na vylepšení.
Jak pomoci: Inzerce psů
Adresa: Jasenice 52 75501 Vsetín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám