Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Matěj je opravdu originální pes, takový oddaný a hodný samorost s velmi bázlivou dušičkou. Bohužel nedostal ve štěněcím věku dostatek pozornosti a lásky, proto se nenaučil vše potřebné pro život a nyní se v nových situacích bojí. Hodí se na klidnou zahradu, kde se nebude muset složitě vypořádávat s novými situacemi. Po útulku již běhá docela sebejistě, ale venku zatím tolik odvahy nemá. Pokud není na vodítku, rád si prozkoumá okolí a projde se po dvoře. Na vodítko si zvyká, ale je to pro něj stále omezující a necítí se na něm dobře. Prostředí útulku pro něj není ideální a pokroky jsou pomalé. Cvičilo by se mu lépe, kdyby byl doma a měl trpělivého pána jen pro sebe. Majitel by tedy měl mít zkušenosti se psy a s jejich pozitivním výcvikem. Převýchovy Matěje se ujala Kateřina Zíková - Psí hotel a nápravné Centrum AGÁTA. www.psihotelagata.cz Dělají skvělé pokroky každý den :-) Kateřina může pomáhat i novým majitelům. Kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům. Byl nalezen v Čekanicích společně se psem, který u nás dostal jméno Jonáš. Ukázalo se, že kluci na sebe nejsou příliš fixování. Každý již bydlí ve svém kotci, proto mohou do adopce zvlášť (ale i spolu), stále chodí na společné procházky a Jonáš dodává Matějovi odvahu.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:13:00 - 16:45
Úterý:13:00 - 16:45
Středa:13:00 - 16:45
Čtvrtek:13:00 - 16:45
Pátek:13:00 - 16:45
Sobota:11:00 - 14:45
Neděle:11:00 - 14:45

Otevřít mapu v novém okně

Cílem útulku je ideálně najít původního majitele psa. A pro ty, které si nikdo nevyzvedne, vytvořit optimální podmínky, zajistit jim veterinární péči a dočasný domov. A v neposlední řadě nacházet nové domovy opuštěným psům. Máte-li zájem o některého z našich pejsků, je třeba si s sebou vzít platný občanský průkaz nebo pas, vodítko a obojek. Poplatek za osvojení psa je 300 Kč, pes je odčervený a očkovaný. V útulku není přístup k internetu, proto jsou oficiální webové stránky i facebooku aktualizované se zpožděním. Proto volejte do útulku, pokud potřebujete aktuální informace. Útulek funguje i jako psí hotel.
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Grafika, web, PR
Adresa: Vápenná strouha 39002 Tábor - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám