Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano

Popis

Oskar je chlupaté štěstí. Je to strašlivě milý psík. V kotci si přijde pro piškotu a prožene míček. Je to neřád, co miluje vodu. Pořád se koupe a vylívá si vodu. Při udržování srsti bude ten nejkrásnější pes. Podobný knírači. Jako všichni potřebuje svůj domov, zahradu, svou boudu a páníčky, co mu dají hoooodně pohybu a výcviku. Samozřejmností do začátku je trpělivost a čas.    Při dotazech či zájmu nás neváhejte kontaktovat.  web: http://adopce-psi.webnode.cz/

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:16;00-21:00
Úterý:16;00-21:00
Středa:16;00-21:00
Čtvrtek:16;00-21:00
Pátek:16;00-21:00
Sobota:08;00-21:00
Neděle:08;00-21:00

Otevřít mapu v novém okně

V Mazelově, nedaleko Českých Budějovic se nachází 50 pejsků. Hledáme jakoukoliv pomoc. Pokud by jste si nemohli adoptovat pejska, ale přesto by jste chtěli pomoci, budou pejsci rádi za darované krmivo, štěrk do kotců, podestýlky a tablety na odčervení. V případě zájme mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 728285336 nebo emailu lahodna.p@gmail.com Další fotografie pejsků jsou k dispozici na Facebooku nebeo webových stránkách. Další je možné si prohlédnout přímo v Mazelově
Jak pomoci: Inzerce psů, Manuální práce
Adresa: Severní 37371 Adamov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám