Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Terri Další vyhozená, nechtěná, opuštěná...potulovala se ve Vratimově kolem autobusových zastávek minimálně 14 dní, než se ji podařilo odchytit...evidentně se špatnými zkušenosti s lidmi, nedůvěřivá, zklamaná...měla štěstí, že ji na frekventované cestě nesrazilo auto, když neustále chodila na ta samá místa hledat pána, který ji tam jednoho dne vyhodil z dodávky. Nahlížela do autobusů, utíkala za auty, která zastavila, zda si pro ni nepřijeli. Terri čekala, doufala, k nikomu nechtěla, jen k němu..už se ale nevrátil... Dobrovolnice Petra ji po několika hodinách odchytila, měla možnost ji "ubytovat" u kamarádky na zahradě, jenže se vyskytl další problém, Terri k sobě odmítala kohokoliv pustit. Nakonec se to podařilo. Nyní je Terri u nás a čeká na nového trpělivého majitele. Je nedůvěřivá. Na 100% ji koluje v žilách terriéří krev, foxteriér, border teriér, velšteriér - to jsou pravděpodobní předci (samozřejmě před x koleny) této psí dámy. Nasvědčuje tomu nejen kapka drsnosrsté srsti, ale taky chování, které je megateriéří. Povahou je mazlivá, ale až pokud si zvykne. Je čistotná, umí na vodítku, v autě jezdí v naprostém klidu. Na psy více méně nevyjíždí, pokud to zkusí, je submisivní a poddá se. Do rvačky nejde. Nesnáší být někde zavřená - ze stresu pak může cvaknout. Potřebuje každopádně zkušeného majitele právě s těmito plemeny. Je sportovní, venku poslechne. Není v hodná ke kočkám a malým dětem, vzhledem k tomu, že v neznámém prostředí se bojí a reaguje kousnutím. U pěstounky si zvykla za pár dní a je bezproblémová, dokonce toleruje i kočky. Pěstounka s ní nemá problém - je v jedné domácnosti s kočkami a dvěma fenami, takže u zkušených to lze. Terri je zhruba 2letá, je zdravá, velikost pod kolena, má 10kg - takže je vskutku jako fox nebo border teriér. Je čipovaná, odčervená, odblešená, očkovaná, kastrovaná. Vhodná k druhému psovi samci. Je hravá. Pro nezkušené bez koček a dětí. Ke zkušeným s teriéry kamkoliv. Ideálně k aktivním lidem. Adopční poplatek 1000 Kč. Adopční dotazníky si žádejte na docasnapece@seznam.cz . Kontakt Helena 724765637 Terri se nachází v Ostravě.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat má statut občanského sdružení a v regionu funguje od roku 1990. Byl založen dnes již zesnulým veterinářem MVDr. Milanem Snášilem, po kterém převzal předsednictví v organizaci ostravský veterinář MVDr. Jan Nytra. Od roku 2013 stojí v čele spolku Mgr. Barbora Tocauerová. Sídlo spolku se nachází v Ostravě-Porubě, kde se také konají pravidelné schůze výboru. V začátcích, kdy ještě neexistoval ostravský městský útulek pro psy, se členové spolku sami doma starali o opuštěná, nalezená, ztracená, nemocná či týraná zvířata. Zároveň jim také pomáhali nalézt nové domovy prostřednictvím inzerce v novinách nebo vývěsní služby. Nyní se kromě poskytování azylu potřebným a aktivního vyhledávání nových (a vhodných) majitelů zaměřujeme především na potlačování případů týrání jedinců, kteří sice zatím svůj domov mají, ale jejichž majitelé jim nevěnují potřebnou péči či si na nich léčí své komplexy. Spolek je tvořen dobrovolníky, kterým není lhostejné utrpení a bezmoc zvířat a kteří se v rámci svých možností snaží hájit jejich práva. Aktivním přístupem chceme měnit situaci k lepšímu, upozorňovat na nedostatky a problémy a zvýšit zájem společnosti o tuto problematiku.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Ukrajinská 1536 70800 Ostrava - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám