Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Dasty je mladý statný pes, kříženec zřejmě Cane Corso či podobného hladkosrstého molosse. Jsou mu 2-3 roky, má 43kg a vysoké nohy, je to takový masožravý poník :-) Dasty je silný, energický pes, který dává své emoce bouřlivě najevo, vítá a mazlí se na 110%. Bohužel při tom trochu zapomíná na to, jak je velký, a tak může drobného člověka nebo dítě nechtíc povalit. Je ale velmi komunikativní, má velkou radost z kontaktu s člověkem a při správném usměrnění rychle pochopí, jak se má při své velikosti slušně chovat. Uvítá možnost učit se a trénovat nové povely a dovednosti, stejně jako doprovázet majitele na výletech a tůrách. Moc rád pracuje pro dobrůtky a pořádnou pochvalu a pomazlení, rozhodně není vhodné užívat při práci s ním hrubosti, nátlaku nebo dokonce násilí, v takovém případě se Dasty po psím ohradí. Společnost dalších psů a fen mu venku nečiní problém, většinou si jich spíše nevšímá ani když štěkají za plotem, ale doma má tendenci si svého člověka před jinými psy hlídat, proto by byl raději psím jedináčkem. Je taktéž zvyklý na hospodářská zvířata, nevadí mu ani kočky. Je vhodný k hospodářství s dalšími zvířaty, anebo k domu ze zabezpečenou zahradou a plotem, se spaním uvnitř, kde mu nebude zima. Jelikož Dasty doposud vystřídal již několik majitelů, bojí se opuštění. Ideálním domovem by proto bylo umístění, kde nebude zůstávat dlouhé hodiny sám zavřený, případnou samotu je potřeba trénovat. Z tohoto důvodu není vhodný k umístěný v bytě. Dasty by byl ideálním parťákem pro znalce a milovníka molossů, vyrovnaného člověka, který ocení jeho ryzí láskyplnou povahu a bude umět využít jeho velkého potenciálu k práci, aniž by mu ubližoval hrubostmi či nátlakem. Po boku takového pána bude Dasty úžasným, věrným a milujícím přítelem, který pro pána bude i dýchat. Je očkovaný, odčervený, čipovaný a kastrovaný. Dasty, jehož má již rok v péči organizace  Dočasky De De, z.s. se nyní nachází ve Spolku u pejska a kočičky nedaleko Ústí nad Labem.  Kontakt: 606 547 562, upakcereniste@seznam.cz https://www.facebook.com/Spolek-u-pejska-a-kočičky-na-Čeřeništi-1676364275911806/

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám