Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano

Popis

Budy je kříženec RR o čemž svědčí jeho krásný rýč na zádech. Je to mladý pes, který má oči jen pro tenisák. Bude potřebovat zkušenějšího majitele. V záchytu se s ním snažíme cvičit a reaguje už na sedni, lehni, otočky, obíhání, osmičku, dává přední nohy na krabičku, slalomy, podávat tlapky a křížit tlapku přes tlapku. Je moc šikovný a už by konečně potřeboval domov. Fenky by měl zvládnout, s jednou malého vzrůstu tady chodí na vycházky, ale psy nemusí. Další fotografie najdete na https://www.facebook.com/media/set/?set=a.588026611263104.1073741859.114145048651265&type=3

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:je nutná domluva
Úterý:je nutná domluva
Středa:je nutná domluva
Čtvrtek:je nutná domluva
Pátek:je nutná domluva
Sobota:je nutná domluva
Neděle:je nutná domluva

Otevřít mapu v novém okně

Záchytné kotce pro opuštěné a zatoulané psy provozuje Město Bystřice pod Hostýnem od roku 1998. Kotce se nachází přímo v zámku a jsou situovány v prostoru zámeckého příkopu. Kotce nejsou útulkem a slouží pouze pro potřeby Města Bystřice pod Hostýnem, tak aby byla splněna povinnost uložená obci zákonem. Další obce regionu mohou požádat v případě potřeby o umístění psa v útulku v Kroměříži či jiném!
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita
Adresa: Pod Platany 2 76861 Bystřice pod Hostýnem - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám