Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano

Popis

Rasty - nejspíš kříženec labradora, doufali jsme, že u nás zůstane jen tak den dva a přijde si pro něho majitel, protože je dobře živený a měl na sobě stahovací řetízek. Bohužel si majitel pro něho nepřišel, a tak je Rasty nabízen k adopci. Je to mladý pes, rád si přijde pro pomazlení, ale bude nutné mu věnovat čas a vychovat jej. Feny mu nevadí, ani malého vzrůstu, ale mezi psy si vybírá. Snažíme se s ním v záchytu cvičit, momentálně reaguje na sedni, lehni, trochu už zvládá k noze, otočky, obíhání, osmičku, podávání tlapek a přední nohy na krabičku, kžížení tlapky přes tlapku a umí krásně prosit. Jen ten nový domov stále nemá. Pro svůj temperament raději k větším dětem. Miluje fenky, mezi psy si vybírá. Pomozte nám prosím hledat. Další fotografie najdete na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.507755722623527.1073741834.114145048651265&type=3

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:je nutná domluva
Úterý:je nutná domluva
Středa:je nutná domluva
Čtvrtek:je nutná domluva
Pátek:je nutná domluva
Sobota:je nutná domluva
Neděle:je nutná domluva

Otevřít mapu v novém okně

Záchytné kotce pro opuštěné a zatoulané psy provozuje Město Bystřice pod Hostýnem od roku 1998. Kotce se nachází přímo v zámku a jsou situovány v prostoru zámeckého příkopu. Kotce nejsou útulkem a slouží pouze pro potřeby Města Bystřice pod Hostýnem, tak aby byla splněna povinnost uložená obci zákonem. Další obce regionu mohou požádat v případě potřeby o umístění psa v útulku v Kroměříži či jiném!
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita
Adresa: Pod Platany 2 76861 Bystřice pod Hostýnem - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám