Popis

Jack se v kotci jeví nedůvěřivě a "startuje" a dělá ze sebe drsňáka. I proto na svůj kotec vyfasoval nelichotivou cedulku "Pozor, pes kouše", což na něj vrhá ještě horší světlo. A to je špatné, protože Jack je opak tohohle všeho! Venku je zcela v pohodě, je veselý a užívá si chvilkové svobody. I ošetřovatel o něm říká, že je to nejhodnější pes ze všech svěřenců. Ke člověku přichází s radostí, lísá se a chce se mazlit. Srší dobrou náladou. Jack býval temperamentní, ale zklidnil se. Jen ten pobyt v kotci nesnáší. Hodí se na psí sporty, nadchne ho každá práce s člověkem. Jízda autem mu nedělá problém. Je učenlivý a poslušný. Chůzi na vodítku nezvládá úplně na jedničku, ale není to úplná hrůza - je potřeba zapracovat na tom, aby netahal. S balonky si nehraje, pamlsky má rád. Hodí se k aktivní rodině, raději bez malých dětí, k domku se zahradou, nejlépe tak, aby mohl aspoň v zimě být v teplejším prostředí. Mohl by snad žít i doma/v bytě, myslím si, že dříve v bytě žil. Jen raději počítejte se (znovu)naučením hygienických návyků. Video: https://www.facebook.com/PsiUtulekBohumin/videos/1076080379168074/ Není určen k reprodukci! Pokud se chcete v útulku informovat na pejska, uvádějte prosím evidenční číslo.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:15:00 - 17:00
Úterý:07:00 - 09:00
Středa:zavřeno
Čtvrtek:15:00 - 17:00
Pátek:15:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle:14:00 - 18:00

Otevřít mapu v novém okně

V objektu bývalých vojenských kasáren v Šunychlu byl v roce 1996 zřízen útulek pro zatoulané, opuštěné psy, odchycené na území města. Původně zde bylo 10 kotců, v roce 2001 byl zvýšen počet kotců na 15, včetně nových psích bud. Nyní je kotců 22, v r. 2015 přibyly 3 karanténní. Průměrně je zde ročně umístěno cca 120 psů. Novým držitelům psů jsou psi předávání za poplatek 100 Kč. Držitel s trvalým pobytem v Bohumíně je po dobu dvou let osvobozen od poplatku za psa. Naleznete zde zatoulané či odchycené pejsky z různých částí Bohumína, ale také z vedlejšího RYCHVALDU a z DOLNÍ LUTYNĚ. Adoptovat psa může pouze osoba starší 18 let. Samotný útulek nemá e-mailový kontakt, v případě potřeby můžete kontaktovat dobrovolníky: hledamdomov@gmail.com. Provozní doba se v letním a zimním období liší a souvisí s tím i venčení.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Větrná 73581 Bohumín-Šunychl - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám