Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Byl odchycen na začátku roku 2014 v Mravíně u Jenišovic (okres Chrudim).  Majlo je asi dvouletý (odhadovaný věk k: duben 2014) kříženec .  Je dost nedůvěřivý a lépe komunikuje se ženami než s muži. Nedoporučujeme ho k dětem. Je to velmi svérázný pes. Pokud se mu něco nelíbí, tak je schopný se po Vás i ohnat. S Majlem to bude mít nový páníček ze začátku těžší, bude mu muset nastavit pravidla a dávat pozor, aby je Majlík dodržoval, ale je to chápavý pejsek a s laskavým avšak nekompromisním přístupem by mělo být vše v pořádku. Když si Majlík na člověka zvykne, tak ho jistě překvapí tím, že umí být i milý a hodný. V dubnu 2016 to byly již 2 roky, co kouká na svět přes mříže útulku. A asi stejně jako u Arona by útulek mohl mít problém s tím, aby ho vydal do adopce. Pokud si na Majla troufáte a chcete mu dát šanci, moc Vás prosím, nenechte se odradit. Je to mladý pes, který má před sebou ještě celý život, tak ať ho nemusí trávit v útulku... • • • VÍCE INFORMACÍ ZÍSKÁTE ZDE : Umístění: Psí útulek Na trati (Ústí nad Orlicí) Kontaktní osoba: Jaroslav Kovář mobil: 777 804 666, email: jarda.kateko@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:7:00 - 12:00 a 15:00 - 17:00
Úterý:7:00 - 13:00
Středa:7:00 - 14:00
Čtvrtek:7:00 - 13:00
Pátek:7:00 - 12:00 a 15:00 -17:00
Psí útulek Na trati se nachází v Ústí nad Orlicí (naproti ČS Benzina [směrem na Českou Třebovou] za garážemi). Pokud máte zájem o pejska, přijďte se podívat do útulku a můžete si ho vzít i na procházku. Venčení je možné kdykoliv v otevírací době a po tel. domluvě i mimo ni. Dále nabízíme hotel pro psy (dlouhodobé i krátkodobé hlídání psů v létě i v zimě - v zimě je možnost vnitřního umístění). Zabýváme se převýchovou problémových psů (Máte hyperaktivního, obézního nebo jinak problémového pejska? Navštivte nás, pomůžeme vám.). Prodáváme kvalitní krmivo pro vaše psí miláčky - rozvoz po Ústí nad Orlicí zdarma nad 15 kg.
Jak pomoci: Venčení, nzerce psů

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám