Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Pro tohoto pejska hledáme virtuální adopci, kvůli jeho komplikované povaze a špatným zkušenostem s lidmi. Pokud je do něčeho tlačen, zavrčí a jsou situace, kdy je schopen kousnout. Přesto je to mimo takové chvíle skvělý pejsek, s jehož chováním se dočaskářka sžila. Hledáme pro něj někoho, kdo by ho rád podporoval virtuálně. Lojzík je maličký kříženec jezevčíka, pravděpodobně mladý, asi 2-3letý. Jeho nálezce si je skoro jistý, že Lojzu někdo na dálnici 19.7. na Dlouhých Mostech vysadil. Pejsek chvíli kulhal na pravou přední nožku, byla však jen naražená. Lojzík je dnes veselý pejsek zvyklý na byt, na jiné psy i kočky. „Své“ lidi Lojza miluje, velice rád se mazlí a tráví společné chvíle (včetně asistence při koupání a vaření), procházky a aportování míčku jsou jeho oblíbené činnosti. Večer je klidný, rád si jen tak lehne do pelíšku nebo na gauč a kouká s lidmi na televizi. Lojza je zprvu k lidem nedůvěřivý, potřebuje pomalejší, vlídnější seznámení. V minulosti zřejmě zažil výprasky, a tak jsou situace, které v něm budí strach, i potřebu jej vyjádřit. Proto se někdy stane, že pejsek zavrčí, když má pocit, že mu hrozí násilí nebo je do něčeho tlačen. Podle nás, i paní veterinářky potřebuje čas, aby nabyl důvěry. Přesto je zajímavé, že se Lojzík nebojí dětí, nevidí v nich nebezpečí, naopak se rád nechá pohladit, na muže reaguje hůře, než na ženy. Přes svoje občasné pocity děsu jde o skvělého pejska, s nímž se dá zažít spoustu zábavy, ale i o skvělého hlídače. Lojzík totiž funguje jako druhý zvonek nebo alarm, návštěvy velmi dobře nahlašuje.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Jiná
Adresa: Příbramské nám. 498/2 4600 Liberec - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám