Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče Osobní asistent/ka (pečovatel/ka). Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 85 Kč, max. 130 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01. Volných pracovních míst: 3. Jedná se o terénní sociální službu v okrese Teplice Pobočka v Ústeckém kraji: Štefánikova 25, 400 01 Ústí nad Labem. Jedná se o osobní asistenci (registrovaná sociální služba), poskytovanou klientů v místě jejich bydliště. Klienty jsou převážně senioři, v menšině pak zdravotně znevýhodnění lidé či děti, resp. jejich rodiče. Osobní asistent pomáhá s úklidem domácnosti, přípravou jídla, s oblékáním, doprovodem k lékaři. Klientovi poskytuje společnost a společenský kontakt, pokud to zdravotní stav klienta vyžaduje, tak i pomoc s osobní hygienou, polohování atd... Více na www.osobniasistent.cz V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: personalista@hewer.org .. Pracoviště: HEWER, z.s. 001, Teplice, okres Teplice, . Informace: EliškaKirchnerová, +420 736 505 417, personalista@hewer.org . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice, poslední změna: 2017-03-18T00:46:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Osobní asistent/ka (pečovatel/ka)
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Teplicích
Mzdové rozpětí od: 85
Mzdové rozpětí do: 130
Pracovní poměr od: 1.4.2017
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: Jedná se o terénní sociální službu v okrese Teplice Pobočka v Ústeckém kraji: Štefánikova 25, 400 01 Ústí nad Labem. Jedná se o osobní asistenci (registrovaná sociální služba), poskytovanou klientů v místě jejich bydliště. Klienty jsou převážně senioři...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: HEWER, z.s.
Obec: Teplice
Kontaktní osoba: EliškaKirchnerová
Kontaktní telefon: +420 736 505 417
Kontaktní email: personalista@hewer.org
Kraj: Ústecký

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.