Ochrana a ostraha, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií Specialista/specialistka bezpečnosti práce a požární ochrany. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce celá ČR Náplň práce o Komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany pro klienty. o Kontrolní dohlídky na pracovištích klientů. o Zpracování dokumentace týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany. o Provádění školení. Požadavky o minimálně střední odborné vzdělání s maturitou, o výborná komunikační schopnost, o samostatnost při řešení problémů, o schopnost pracovat v týmu, o dobrá znalost práce na PC, o vysoké pracovní nasazení, o loajalita, o řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, o odborné způsobilosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (v případě, že uchazeč nebude z okolí Pardubic, jinak nejsou nutné). Nabízíme o Možnost absolvování odborné praxe pro získání odborných způsobilostí v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. o Zajímavá práce, možnost profesního a platového růstu. o Místo je vhodné pro absolventy. Další informace o Předchozí praxe v oboru bezpečnosti práce a požární ochrany není nutná, preferujeme osobnostní předpoklady před odbornými znalostmi. o Po získání odborných způsobilostí se bude z 90% jednat o práci v terénu. o Upřesnění mzdy: " základ 15 000, - Kč hrubého měsíčně " příplatek 2000, - Kč hrubého měsíčně za samostatný výkon práce (po zaučení) " osobní ohodnocení - 2000 - 4000, - Kč hrubého měsíčně " po získání odbornosti PO - 2000, - Kč hrubého měsíčně " po získání odbornosti BOZP - 2000, - Kč hrubého měsíčně " po získání jakékoli další odbornosti související s předmětem činnosti zaměstnavatele (např. ekologie, vyhláška 50/1978 apod.) - 2000, - Kč hrubého měsíčně Pro účast ve výběrovém řízení zasílejte životopis prosím výhradně prostřednictvím e-mailu - po zaslání bude e-mailem potvrzeno jeho zaslání. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: G U A R D 7 , v.o.s. - pracoviště, , okres , . Požadované dovednosti: , . Nabízené výhody: . Informace: MilošEichler, eichler@guard7.cz , Divišova 235, Studánka, 530 03 Pardubice 3. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ochrana a ostraha
Požadovaná profese: Bezpečnostní technik
Upřesnění pozice: Specialista/specialistka bezpečnosti práce a požární ochrany
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Pardubicích
Mzdové rozpětí od: 15000
Mzdové rozpětí do: 27000
Nabízené výhody: Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce celá ČR Náplň práce o Komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany pro klienty. o Kontrolní dohlídky na pracovištích klientů. o Zpracování dokumentace týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany. o Pro...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: G U A R D 7 , v.o.s.
Kontaktní osoba: MilošEichler
Kontaktní email: eichler@guard7.cz
Kontaktní adresa: Divišova 235, Studánka, 530 03 Pardubice 3

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.