Ochrana a ostraha, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií inspektor práce pro určené technické zařízení - elektrická zařízení. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18590 Kč, max. 27950 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 1. Vyhlášeno výběrové řízení na služební místo rada/ministerský rada oddělení státního dozoru Litoměřice odboru státního dozoru sekce dozoru a kontroly Ministerstva obrany dle zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě Výkon činností: - Komplexní výkon inspekce práce - Výkon náročných odborných prací spočívajících zejména v kontrolní činnosti, vyhodnocování výsledků včetně zpracovávání návrhů na opatření a určení termínů k odstranění zjištěných nedostatků - Účast na šetření všech pracovních, služebních úrazů smrtelných a s hospitalizací, k nimž došlo v souvislosti s UTZ-EZ a vydávání písemných stanovisek - Vydávání osvědčení, úředních nálezů, odborných posudků a jiných úředních dokladů o inspekčních a dozorčích úkonech, které se stávají veřejnými listinami - Rozhodování o odvoláních proti rozhodnutím revizních techniků, prověřování odborné způsobilosti revizních techniků jako členů zkušební komise Žadatel musí splňovat základní předpoklady stanovené § 25 zákona o státní službě. Odborné zaměření vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu ve studijním oboru Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika Žadatel musí také splňovat požadavek způsobilosti seznamovat se s utajovanými informacemi podle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti na stupeň VYHRAZENÉ Nabízíme: FKSP, stravenky; až 5 dní služební volno zdravotní; 1 den služební volno osobní. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem... Pracoviště: Ministerstvo obrany, pracoviště Litoměřice, Na Valech, č. 85, Litoměřice, okres Litoměřice, 412 01 Litoměřice 1. Informace: DanielMaňas, +420 973 212 155, manasd@army.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice, poslední změna: 2017-07-18T01:47:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ochrana a ostraha
Požadovaná profese: Bezpečnostní technik
Upřesnění pozice: inspektor práce pro určené technické zařízení - elektrická zaříz
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Litoměřicích
Kraj: Ústecký
Okres: Litoměřice
Mzdové rozpětí od: 18590
Mzdové rozpětí do: 27950
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Vyhlášeno výběrové řízení na služební místo rada/ministerský rada oddělení státního dozoru Litoměřice odboru státního dozoru sekce dozoru a kontroly Ministerstva obrany dle zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě Výkon činností: - Komplexní výkon inspek...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Ministerstvo obrany
Ulice: Na Valech
Obec: Litoměřice
: Litoměřice-Město
Kontaktní osoba: DanielMaňas
Kontaktní telefon: +420 973 212 155
Kontaktní email: manasd@army.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.