Ochrana a ostraha, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Vrátní Vrátní. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 Kč, max. 15000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 5. MV: Vladivostocká 1460/10,100 00 Praha 10-Vršovice Kontakt: Plucha Tomáš, tel.: 733 771 092 Dobrá fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost, ochota pracovat o víkendu. - vede evidenci klíčů (výdej, příjem) - odemyká a zamyká objekt PS, přitom se řídí pracovní a provozní dobou PS, halových sportů a restaurace - zvýšenou pozornost věnuje pokladnám včetně přenosu hotovosti do trezoru, dle dohody se službu konající pokladní - po ukončení provozní doby provádí kontrolu objektu (vypnutí el. osvětlení, uzavření tekoucí vody, uzavření oken), v případě potřeby povolává k zajištění opravy pracovníka technického úseku - zodpovídá za to, že po ukončení provozní doby nebo před provozní dobou PS se v objektu nebo na bazénu nebudou zdržovat nepovolané osoby - kontroluje chod a bezpečnost návštěvníků ve vstupní hale, dále kontroluje provoz a stav automatů - v případě mimořádných událostí informuje v provozní době vedoucí pracovníky, mimo pracovní dobu je povinen v případě nouze volat policejní, záchrannou nebo požární službu - dbá na čistotu a pořádek ve vstupní hale a v prostorách WC, před vstupem do haly plaveckého areálu, v případě sněhu uklízí průběžně během služby - provádí noční úklid WC a vestibulu mycím strojem a desinfekčními prostředky - obsluhuje Elektronickou požární signalizaci (EPS) a řídí se pokyny pro její obsluhu - zodpovídá za to, že do místnosti vrátnice nebude mít přístup nepovolaná osoba - zodpovídá za výjezd vozidel na pěší komunikaci PS - vjezd povolen pouze pro zásobování malými vozidly - vede řádně knihu průběhu služby a závad Zam. výhody: zvláštní prémie, 5 dní dovolená navíc, stravenky.. Pracoviště: SPORTOVNÍ KLUB SLAVIA PRAHA, spolek - sídlo, Vladivostocká, č. 1460, Praha, okres Hlavní město Praha, 100 00 Praha 10. Informace: TomášPlucha, +420 733 771 092. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10, poslední změna: 2017-06-20T00:47:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ochrana a ostraha
Požadovaná profese: Vrátný
Upřesnění pozice: Vrátní
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 10
Mzdové rozpětí od: 12000
Mzdové rozpětí do: 15000
Pracovní poměr od: 1.7.2017
Celkem volných míst: 5
Poznámka k volnému místu: MV: Vladivostocká 1460/10,100 00 Praha 10-Vršovice Kontakt: Plucha Tomáš, tel.: 733 771 092 Dobrá fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost, ochota pracovat o víkendu. ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: SPORTOVNÍ KLUB SLAVIA PRAHA, spolek
Ulice: Vladivostocká
Obec: Praha
: Vršovice
Kontaktní osoba: TomášPlucha
Kontaktní telefon: +420 733 771 092
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.