Ochrana a ostraha, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Strážníci STRÁŽNÍK/CE MĚSTSKÉ POLICIE DOMAŽLICE. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 Kč, max. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-31. Volných pracovních míst: 2. Platové podmínky se řídí platnými právními předpisy ČR. Strážník(strážnice) - čekatel(ka) je zařazen(a) do 5. platové třídy, platový stupeň závisí na uznání praxe z předchozího zaměstnání. Po úspěšném absolvování kurzu a získání osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů je strážník(strážnice) zařazen(a) do 7. platové třídy. Další informace podá velitel Městské policie Domažlice telefonicky na tel: 379719196-7 nebo osobně na služebně Městské policie Domažlice náměstí Míru čp. 1 ve všední dny od 7:00-15:00 hod. Nabízíme: stravenky v hodnotě 120 Kč/1 odpracovaná 12-ti hodinová směna, příspěvek na penzijní připojištění, neomezený vstup na permanentku do bazénu, neomezený vstup na permanentku do fitness centra - Sportovní centrum Domažlice (ul. Kozinova č.p. 305). Více info na www.mpdomazlice.cz.. Pracoviště: Městská policie, náměstí Míru, č. 1, Domažlice, okres Domažlice, 344 01 Domažlice 1. Nabízené výhody: neomezený vstup na permanentku do bazénu, neomezený vstup na permanentku do fitness centra - Sportovní centrum Domažlice, stravenky v hodnotě 120 Kč/1 odpracovaná 12-ti hodinová směna, příspěvek na penzijní připojištění. Informace: PetrKubal, +420 379 719 197, petr.kubal@mpdomazlice.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice, poslední změna: 2017-08-01T01:49:34.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ochrana a ostraha
Požadovaná profese: Policista, strážník
Upřesnění pozice: STRÁŽNÍK/CE MĚSTSKÉ POLICIE DOMAŽLICE
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Domažlicích
Kraj: Plzeňský
Okres: Domažlice
Mzdové rozpětí od: 27000
Mzdové rozpětí do: 27000
Nabízené výhody: Jiné výhody, Naturální výhody, Podnikové stravování, Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 31.7.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Platové podmínky se řídí platnými právními předpisy ČR. Strážník(strážnice) - čekatel(ka) je zařazen(a) do 5. platové třídy, platový stupeň závisí na uznání praxe z předchozího zaměstnání. Po úspěšném absolvování kurzu a získání osvědčení o splnění sta...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Domažlice
Ulice: náměstí Míru
Obec: Domažlice
: Město
Kontaktní osoba: PetrKubal
Kontaktní telefon: +420 379 719 197
Kontaktní email: petr.kubal@mpdomazlice.cz
Kraj: Plzeňský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.