Obsluha svařovacího robota

Náplní Vaší práce bude obsluha svařovacícho stroje. Práce není náročná ani nevyžaduje předchozí praxi. Postačí dobrý zrak a dobrý zdravotní stav (práce je ve stoje 7,5h). Práce je vhodná i pro ženy. Směny ranní a odpolední, pravidelné střídání po týdnu. Žádné noční směny!

Nabízíme

  • Přátelské prostředí malé firmičky, dlouhodobou spolupráci. .
  • Solidní mzdu 18 150 - 21 450Kč + bonusy + stravenky. .
  • Nástup ihned. .
  • Možnost ubytování, vyplácení týdenních záloh.

Požadujeme

  • Dobrý zrak a zdravotní stav. Ochota učit se.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Profese: Administrátor
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Plzeňský

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Miluše Machová
Telefon: 727 942 197
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.