Obchodní zástupci OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRÁVNÍK.

Obchodní zástupci OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRÁVNÍK. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč, max. 37000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. MÍSTO VÝKONU : PRAHA 1 - NA PŘÍKOPĚ 958/25 / KONTAKT : Mgr. Paata Bokeria - tel. : 777 624 672, e-mail : akbokeria@seznam.cz - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM!!! absolvent školy s právním zaměřením znalosti obchodního a finančního práva hmotného zejména dle právního řádu České republiky, Ruské federace, Gruzie, Arménie, Azerbajdžánu, Ukrajiny a Běloruska včetně základních znalostí procesního práva; - znalost komunitárního práva; - znalost mezinárodního obchodního práva a arbitráže; - základní znalosti makroekonomiky a mikroekonomiky; - pozitivní myšlení, dynamický přístup; - schopnost vyjednávat, samostatně se rozhodovat a uzavírat kontrakty; - práce s PC (Word, Excel); - řidičský průkaz skupiny B - jazykové znalosti: aktivně rusky, gruzínsky, mengrelsky, anglicky, česky. Obchodní zástupce reprezentuje firmu při jednáních týkajících se poskytování právních služeb s mezinárodním prvkem včetně uzavírání smluv, zejména zakázek týkajících se podnikání a investic zahraničních osob na území České republiky a Evropské unie, jakož poskytování právních služeb klientům zahraničních cestovních kanceláří nabízejících destinace v Česku, zejména v Praze. Pro výkon na pracovní pozici je nezbytné trvale cestovat zejména po zemích Evropy a Asie.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: JUDr. Jaroslav Hošek, Na příkopě, č. 958, Praha, okres Hlavní město Praha, 110 00 Praha 1. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní), Ruština (úroveň Aktivní), Jiné (úroveň Aktivní), Čeština (úroveň Aktivní). Informace: PaataBokeria, +420 777 624 672, akbokeria@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-04-25T15:54:28.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRÁVNÍK
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina, Čeština, Jiné, ruština
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 1
Mzdové rozpětí od: 25000
Mzdové rozpětí do: 37000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: MÍSTO VÝKONU : PRAHA 1 - NA PŘÍKOPĚ 958/25 / KONTAKT : Mgr. Paata Bokeria - tel. : 777 624 672, e-mail : akbokeria@seznam.cz - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM!!! absolvent školy s právním zaměřením znalosti obchodního a finančního práva hmotného zejména dle ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: JUDr. Jaroslav Hošek
Ulice: Na příkopě
Obec: Praha
: Staré Město
Kontaktní osoba: PaataBokeria
Kontaktní telefon: +420 777 624 672
Kontaktní email: akbokeria@seznam.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.