Obchodní manažer/ teamleader

Náplň práce: Jsme stabilní firma na trhu s financemi a hledáme obchodního manažera, který bude aktivně řešit portfolio klientů společnosti a pečovat o ně. Dále se bude aktivně věnovat a rozšiřovat tým spolupracovníků. Požadujeme: - dobré komunikační a obchodní dovednosti, min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, ŘP skupiny B. Vhodné pro absolventy. Nabízíme: prestižní práci ve společnosti se silným kapitálem, klientelu zajištěnou společností, nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office, propracovaný školící systém, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti, pomoc analytického oddělení. Mzda: od 40.000 Kč do 50.000 Kč po zapracování + flexibilní složka. Místo výkonu práce: Boskovice. V případě zájmu zašlete prosím strukturováný životopis na email kpprace@seznam.cz

Požadujeme

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Václav Kolář
Obor: Zákaznický servis
Profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Vzdělání: SOU s maturitou
Pracovní poměr: Pracovní poměr - plný úvazek
Plat: 40000 - 50000 Kč
Město: Boskovice
Kraj: Jihomoravský
Okres: Blansko

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG