Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý špic
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Tymo byl odebrán majitelům za týrání. Byl přivázán krátkým úvazem bez možnosti pravidelné stravy a přístupu k vodě. Řetěz a silonové provázky kterými byl připevněn k úvazu, mu již zarůstaly do otevřené rány. Na Tymouška upozornila jedna hodná paní, která ho tam náhodně objevila. Ihned bylo zahájeno šetření a odebrání zvířete. Následoval rychlý převoz na veterinární kliniku, kde musel Tymo podstoupit zákrok, při kterém mu byl zarostlý řetěz a provázky vyjmuty z rány a ta byla následně ošetřena. V současné době se rána velmi dobře zahojila. Tymo je veselý pes, který miluje pohyb, ale bohužel po tom, čím si prošel a také částečně tím, co je geneticky dáno, je také velmi paličatý a jedná velmi zkratovitě, proto není vhodný k dětem ani jiným zvířatům. Tymo je čistotný, ale vzhledem ke své povaze je vhodný spíše k RD s přístupem do nějaké teplé místnosti (kotelna, chodba apod.). Pouze pro velmi zkušeného chovatele, který si s ním dokáže poradit.  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.941737259202435.1073742040.174396225936546&type=3&uploaded=1 ************************************************* DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o námi nabízeného pejska proto, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145. Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/ KONTAKT: 602 144 145

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 16:00
Úterý:9:00 - 16:00
Středa:9:00 - 16:00
Čtvrtek:9:00 - 16:00
Pátek:9:00 - 16:00
Sobota:9:00 - 16:00
Neděle:9:00 - 16:00

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: nzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Řipská 27601 Mělník - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám