Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý špic
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Wolfie je kříženec špice, kterého jsme převzali na podzim 2013 z Karanténní stanice na Slovensku, kde byl problém s jeho umístěním kvůli značné agresivitě. Jedná se o velice aktivního až hyperaktivního psa, který by potřeboval najít domov u stejně aktivního člověka, který by se s ním věnoval např. psím sportům, dog trekingu, záchranařině, agility, dogfrisbee a podobně. Wolfie je zvyklý žít v bytě - uvnitř domu, pouze na zahradu se nehodí, umí chodit na vodítku i na postroji, miluje jízdu autem a moc rád by dělal svému pánovi společnost celý den / zvyklý chodit do kanceláře, restaurace, na schůzky.  Je snášenlivý se psy, fenky má moc rád a rád si s nimi hraje, ke kočkám se nehodí a s ohledem na svou špatnou zkušenost v minulosti ho nedoporučujeme k malým dětem.  Je velmi mazlivý, někdy až příliš, má základní poslušnost s obrovskou chutí  učit se nové věci. Venku chodí na volno, zmí základní povely.  Je kompletně očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný, vyšetření krve, RTG, majitel Europasu.  Velikost malá - střední, 12 kg.  K adopci ihned. V dočasné péči v Berouně. Adopční poplatek 1.815, - Kč Výběr nového majitele - předkontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Kontakt : stana@laskakezviratum.cz , + 420 604 343 013  Odkaz na video : https://www.youtube.com/watch?v=5Zte3ZT3Ew4&feature=youtu.be

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Láska ke zvířatům o.s. vznikla v květnu roku 2013 na základně dlouhodobé pomoci a množství zkušeností rodiny Horákových a jejich přátel. Sdružení aktivně pomáhá psů, kočkám a koním v nouzi a spolupracuje aktivně s dalšími podobnými subjekty. Věnuje se také kastračním projektům na vesnicích, pomoci seniorům, vzdělávání v oblasti péče o zvířata, pořádání charitativních a společenských akcí. Láska ke zvířatům o.s. přijímá do péče zvířata opuštěná, po zemřelých majitelích, spolupracuje s útulky ohledně psů problémových a nemocných, kteří potřebuji domácí nadstandardní péči. Péči zajišťuje psům výhradně v rodinách svých dobrovolníků, kočkám poskytuje veterinární péči a spolupracuje se sdruženími jako např. Naděje pro 4 packy a v oblasti koní nabízí jak péči a ustájení, tak úzce spolupracuje s přáteli provozujícími Domov pro koně o.s.
Adresa: Březí 12 26401 Nechvalice - Sedlčany - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám