Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

ROMAN  pes, německý ovčák, narozen asi  2008, bude čipovaný a kastrovaný Romanova cesta k nám byla poměrně spletitá, ale nyní doufáme, že najde domov už napořád. Roman čekal v útulku v Jimlíně od října 2014, kdy 19.7.2016 se na něj přijela podívat paní, která ho adoptovala. Bohužel současná majitelka musela pro závažné onemocnění nastoupit do nemocnice a Roman se dostal do naší péče. Roman je psí osobnost, je to už pán v nejlepších letech a podle toho očekává, že s ním bude zacházeno. Nemá rád, když je do něčeho tlačen, ale pokud s ním člověk pracuje a věnuje se mu, velice ochotně reaguje na povely. Není to už pár let štěně, ale to mu neubírá na jeho učenlivosti a touze pracovat s člověkem a učit se nové věci. Při správném vedení z něho je báječný i když trochu osobitý společník. Roman je čistotný, zvládne i bydlení v bytě či v domě se zahrádkou, kterou spolehlivě ohlídá. Po seznámení s druhými pejsky je kamarád, ale hlídá si před nimi své věci. V novém domově by ale určitě zvládl i psí kamarádku.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jsme sdružení na pomoc opuštěným a týraným pejskům a kočičkám. Nejsme klasický útulek protože všechna zvířátka máme u sebe doma. Nemáme žádné kotce. Zvířátka s námi bydlí a tak mají nejvyšší komfort. Pomáháme hlavně pejskům menších plemen, starým, týraným, odloženým a nechtěným a nalezeným kočkám.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Čtyřkoly 25722 Čtyřkoly u Benešova - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám